منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اجرای نزولی ارزش UNI/USD را به 5.60 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اجرای نزولی ارزش UNI/USD را به 5.60 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Uniswap روند نزولی بازار را تأیید می کند زیرا این ارز دیجیتال در دو روز گذشته با مقاومت نزولی روبرو شده است. اگرچه در هفته قبل شرایط به نفع خریداران بود، اما خرس ها توانستند در دو روز گذشته از موج صعودی فرار کنند. در حال حاضر، ارزش سکه در موقعیت 5.60 دلار قرار دارد و اگر فشار فروش دوباره افزایش یابد، ممکن است حتی بیشتر کاهش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: تصاحب نزولی منجر به کاهش قیمت تا 5.60 دلار می شود.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Uniswap به خرس ها موقعیت پیشرو را می دهد زیرا فعالیت های فروش بیشتری در چند روز گذشته انجام شده است. اگرچه موج صعودی قوی در هفته قبل بر بازار حاکم بود، اما روند امروز نسبتاً در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش بازار UNI/USD به دلیل روند نزولی تا 5.50 دلار کاهش یافته است. قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک (MA) آن، یعنی 5.95 دلار است.

تصویر 309
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نوسانات در سمت افزایش است زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و این یک نشانه نسبتاً نزولی در مورد روندهای آینده بازار است. ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 6.50 دلار است، در حالی که ارزش پایین آن 5.34 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل آخرین افت قیمت به 51.40 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نزول ارزش UNI/USD را به 5.60 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap یک روند نزولی قوی را تأیید می کند زیرا ارزش سکه در چند ساعت گذشته به شدت کاهش یافته است. خرس ها در چند ساعت گذشته با کسب بردهای متوالی بر گاوها غلبه کرده اند. در حال حاضر، با کاهش ارزش سکه به 5.60 دلار، فعالیت فروش بیشتر تشدید می شود. احتمال کاهش ارزش بیشتر در ارزش ارز دیجیتال بسیار نزدیک به نظر می رسد. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک در نمودار قیمت ساعتی 5.85 دلار است.

تصویر 308
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که در صورت ثابت ماندن فروشندگان، روند نزولی ادامه دار ممکن است در ساعات آینده نیز ادامه یابد. در همان زمان، باند بولینگر بالا اکنون در بالای 6.24 دلار قرار دارد، در حالی که باند بولینگر پایین با 5.64 دلار وجود دارد. نمودار RSI منحنی نزولی را نشان می دهد و همچنین امتیاز به 45.25 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap با مشاهده یک روند نزولی در 24 ساعت گذشته به فروشندگان برتری می دهد. ارزش سکه به دلیل آخرین افت قیمت به 5.60 دلار کاهش یافته است. نمودار قیمت ساعتی مجموعه ای از کندل های قرمز را نشان می دهد که نشان دهنده یک موج نزولی قوی است.