منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت TRON: پرواز صعودی در معرض خطر قرار می گیرد زیرا خرس ها قیمت را زیر 0.10 دلار محدود می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت TRON: پرواز صعودی در معرض خطر قرار می گیرد زیرا خرس ها قیمت را زیر 0.10 دلار محدود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آخرین تحلیل قیمت TRON کاهش قیمت را نشان می دهد.
  • سطح قیمت ها به طور غیرمنتظره ای کاهش یافته و به 0.104 دلار رسیده است.
  • مقاومت پس از وقفه نزولی همچنان آشکار نمی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت TRON سیگنال نزولی را نشان می دهد ، زیرا کاهش قیمت امروز مشخص شده است. آخرین به روز رسانی نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده به نفع خرس ها پیش می رود زیرا آنها موفق به بازگشت شده اند.

در چند ساعت گذشته یک روند صعودی مداوم مشاهده شده بود که قرار بود از مقاومت فعلی یعنی 0.11 دلار بالاتر برود. اما ، خرس ها سطح قیمت ها را محدود کرده و روند نزولی را در پیش گرفته اند.

نمودار قیمت 1 روزه TRX/USD: گاوها پس از یک فاصله نزولی کوتاه به شدت در حال حرکت هستند

نمودار قیمت 1 روزه TRX/USD در حال افزایش است ، زیرا شمعدان های سبز بیشتری به حرکت صعودی در حال افزایش می افزایند. ارزش سکه افزایش چشمگیری داشته است و سطوح قیمت هر ساعت بالا می رود.

روند غالب در این روز صعودی بود ، که منجر به قیمت 0.10 دلار از ارزش شد. این یک دستاورد بزرگ برای گاوها است زیرا آنها قیمت را حتی بالاتر از میانگین متحرک (MA) یعنی 0.1 دلار نیز گرفته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت TRON: پروازهای صعودی در معرض خطر قرار می گیرند زیرا خرس ها قیمت را زیر 0.10 دلار محدود می کنند 3
نمودار قیمت 1 روزه TRX/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر ، نوسانات به آرامی در حال افزایش است که ممکن است به عنوان یک سیگنال منفی برای آینده ارزهای رمزنگاری شده تلقی شود. در همین حال ، گروههای Bollinger مقادیر زیر را نشان می دهند. ارزش بالا 0.099 دلار و ارزش پایین آن 0.079 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال رسیدن به ارتفاعات جدید یعنی 73 است که بالاتر از علامت خرید بیش از حد است.

تجزیه و تحلیل قیمت TRON: نمودار قیمت 4 ساعته نشان دهنده افت پس از بازگرداندن حرکت خرس ها است

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت TRON کاهش قیمت را پیش بینی می کند ، زیرا خرس ها پس از شکست مداوم در حال بازیابی قدرت خود هستند. قیمت به 0.10 دلار کاهش یافته است ، که با توجه به این که در چند ساعت گذشته شاهد صعود موفقیت آمیز گاوها بوده ایم ، تعجب آور است.

میانگین متحرک (MA) 0.101 دلار هنوز زیر ارزش فعلی قیمت است ، زیرا گاوها قبلاً در زمان سلطنت بودند. در همین حال ، گروههای بولینگر به طور متوسط ​​0.095 دلار در زمان نگارش این مقاله حفظ می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت TRON: پرواز صعودی در معرض خطر قرار می گیرد زیرا خرس ها قیمت را زیر 0.10 دلار محدود می کنند 4
نمودار قیمت 4 ساعته TRX/USD. منبع: TradingView

سایر مقادیر مربوط به باندهای بولینگر در پیش بینی روند جاری به همان اندازه مهم هستند و نوار بالا 0.10 دلار و باند پایین 0.08 دلار است. در همین حال ، امتیاز RSI نیز به سمت حرکت نزولی تغییر کرده است و تا 74.4 کاهش یافته است ، اما همچنان جایگاه مطمئنی دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت TRON: پرواز صعودی در معرض خطر قرار می گیرد زیرا خرس ها قیمت را زیر 0.10 دلار محدود می کنند
نمودار شاخص های فنی TRX/USD. منبع: TradingView

همانطور که روند کلی مشاهده شده در طول روز به سمت صعودی بوده است ، نمودار شاخص های فنی نیز م theید روند مداوم است. در این خلاصه 16 شاخص در نقطه خرید ، 10 در حالت خنثی و هیچ یک در نقطه فروش نشان داده نشده است.

اگر در مورد شاخص های میانگین متحرک صحبت کنیم ، نتایج مشابهی را نشان می دهد و سیگنال برای خریداران قوی است. 14 شاخص در موقعیت خرید ، یکی در حالت خنثی و هیچ در موقعیت فروش وجود دارد.

از آنجا که حرکت صعودی در طول روز بسیار زیاد بوده است ، نوسان سازها نیز اندکی صعودی را نشان می دهند. این به این دلیل است که نه شاخص در نقطه خنثی وجود دارد ، دو در خرید و یک بار دیگر هیچ شاخصی در محل فروش دیده نمی شود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت TRON

تجزیه و تحلیل قیمت TRON 1 روزه و 4 ساعته به ما نشان می دهد که خرس ها در آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Tron دوباره تلاش می کنند.

خرس ها در برابر روند صعودی مقاومت نشان می دهند و درست زمانی که قیمت از آخرین علامت مقاومت بالاتر رفت ، روند صعودی را با موفقیت قطع کردند. قیمت خرس ها باعث کاهش قیمت آن به 0.10 دلار شده است و در صورت ورود فروشندگان بیشتر به بازار می توان کاهش بیشتری را پیش بینی کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.