منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت THETA: با افزایش قیمت تا 6.8 دلار، THETA پنج درصد افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت THETA: با افزایش قیمت تا 6.8 دلار، THETA پنج درصد افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت تتا امروز صعودی است.
  • مقاومت قوی در 7.1 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی قوی در 6.5 دلار موجود است.

تحلیل قیمت تتا حرکت صعودی را نشان می دهد. امروز سومین روز از یک روند صعودی برای توکن است، زیرا تتا یکی از ارزهای دیجیتال استثنایی است که به روند صعودی خود ادامه می دهد، زیرا امروزه بیشتر بازار با قیمت خرس معامله می شود. تتا عملکرد قابل توجهی را نشان می دهد زیرا در این سه روز از 5.9 دلار به سطح قیمت فعلی 6.8 دلار رسید. مقاومت بعدی برای تتا در سطح 7.1 و برعکس، حمایت تتا در سطح 6.5 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه تتا/دلار: گاوها روند صعودی خود را حفظ می کنند

تحلیل 24 ساعته قیمت تتا نشان می دهد که این توکن امروز در محدوده 6.5 تا 6.9 دلار معامله می شود، در حالی که قیمت آن به طور دقیق در زمان نوشتن 6.8 دلار است. ارزش تتا در 24 ساعت گذشته 5.46 درصد افزایش یافته است، اما همچنان در هفته گذشته 3.31 درصد کاهش داشته است، زیرا این روند طی دو هفته گذشته نزولی بود. حجم معاملات نیز بیش از 47 درصد افزایش یافته و منجر به تسلط بر بازار 0.26 درصدی و بهبود 4.7 درصدی در ارزش بازار شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت THETA: با افزایش قیمت تا 6.8 دلار، THETA پنج درصد افزایش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه تتا/دلار. منبع: Tradingview

نوسانات برای جفت THETA/USD بالا است، باند بالایی بولینگر در علامت 8.2 دلار و باند پایین در علامت 6 دلار است. میانگین این اندیکاتور روی علامت 7.1 دلار است که نشان دهنده مقاومت توکن است. میانگین متحرک (MA) در علامت 6.6 دلار زیر سطح قیمت معامله می شود که مکمل حرکت صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا در مرکز منطقه خنثی در شاخص 49 قرار دارد. همچنین.

تحلیل قیمت THETA: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت تتا نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده است، اما گاوها به سرعت تابع قیمت را در دست گرفتند و قیمت را به سطح فعلی رساندند. یک حمله نزولی دیگر نیز در طول روز مشاهده شد، اما گاوها موفق شدند دوباره کنترل خود را به دست گیرند و در حال حاضر در جدول پیشرو هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت THETA: با افزایش قیمت تا 6.8 دلار، THETA پنج درصد افزایش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته تتا/دلار آمریکا. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است، زیرا شاخص نوسان دوباره در حال گسترش است و حد بالای باندهای بولینگر به سطح 6.9 دلار رسیده است که نشان دهنده مقاومت THETA/USD است. میانگین میانگین این اندیکاتور 6.3 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از ارز دیجیتال است. میانگین متحرک در زیر سطح قیمت در 6.6 دلار معامله می شود. RSI در حالی که در شاخص 60 معامله می شود به منطقه اشباع خرید رسیده است، اما فضای بیشتری برای فعالیت های صعودی نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت THETA: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت تتا نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز صعودی است، اما از آنجایی که منحنی RSI در نمودار روزانه فروتن است، کاهش سرعت در فعالیت خرید مشهود است، که ممکن است بهبود بیشتر قیمت را در ساعات آینده متوقف کند، همانطور که مشاهده می شود. نوسان قیمت امروز نسبتاً آهسته است اما همچنان در سمت مثبت است. اگر حرکت صعودی ادامه یابد، تتا ممکن است با فشار فروش در نزدیکی منطقه مقاومت 7 دلاری مواجه شود. برعکس، اگر معکوس ظاهر شود، ممکن است تتا به سطح حمایت 6.3 دلار برگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.