منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD پس از یک طلسم نزولی به 1.89 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD پس از یک طلسم نزولی به 1.89 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 24
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا سکه نشان می دهد که زیر 2 دلار تثبیت شده است. در چند روز گذشته به سطحی رسیده است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت نزولی قرار دارد. تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که حمایت از قیمت XTZ در حدود 1.89 دلار وجود دارد، اما مقاومت قابل توجهی در حدود 2.21 دلار وجود دارد.

قیمت تزوس در چند روز گذشته بین 1.89 تا 2.21 دلار معامله می شود. قیمت های تزوس در حال حاضر با مقاومت در حدود 2.1 دلار روبرو هستند و اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، یک علامت صعودی خواهد بود. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از 2.1 دلار عبور کنند، این احتمال وجود دارد که قیمت ها به سمت سطح حمایت 1.89 دلار ادامه دهند. ارزش بازار بنیاد تزوس در حال حاضر حدود 1,698,003,547 دلار و حجم معاملات 24 ساعته حدود 85,202,560 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها سرسخت هستند زیرا قیمت XTZ زیر 1.89 دلار باقی می ماند.

در نمودار 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت های Tezos روند نزولی را برای 24 سال گذشته نشان می دهد زیرا قیمت XTZ از اوج 4.17 دلار به پایین ترین سطح 1.89 دلار سقوط کرد. قیمت های تزوس در چند روز گذشته زیر سطح 2 دلار تثبیت شده است زیرا حرکت نزولی همچنان بر بازار تسلط دارد. گاوها دیروز سعی کردند قیمت ها را بالاتر ببرند، اما نتوانستند از سطح 2.1 دلار که نشانه نزولی است، عبور کنند.

تصویر 26
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 40 است و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند، که نشان می دهد هنوز مقداری حرکت نزولی در بازار باقی مانده است. نشانگر MACD نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. باندهای بولینگر نیز نسبتاً گسترده هستند، که نشان می دهد هنوز مقداری نوسان در بازار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در نمودار 4 ساعته: قیمت های XTZ/USD در حدود 2.1 دلار با مقاومت روبرو هستند.

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت های تزوس یک روند نزولی را برای 4 ساعت گذشته نشان می دهد زیرا بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است. قیمت های تزوس در حال حاضر در انتهای کانال نزولی معامله می شوند و با مقاومتی در حدود 2.1 دلار روبرو هستند. اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بشکنند، این یک علامت صعودی خواهد بود زیرا الگوی کانال نزولی را باطل می کند.

تصویر 25
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

اندیکاتور باند بولینگر در زیر کندل قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارند. اندیکاتور RSI زیر 50 است و در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد. نشانگر MACD نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد.

نتیجه گیری قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نزولی را نشان می دهد و انتظار می رود کاهش بیشتری در بازار وجود داشته باشد. گاوها تلاش کرده بودند قیمت ها را بالاتر ببرند اما شکست خوردند زیرا بازار حمایت 1.89 دلار را پیدا کرد. سرمایه گذاران در حال حاضر در حاشیه هستند زیرا جو بازار همچنان نزولی است زیرا خریداران هنوز متقاعد نشده اند که قیمت ها به کف رسیده است. در عین حال، فروشندگان قبل از ورود به بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.