منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD پتانسیل صعودی را در 1.93 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD پتانسیل صعودی را در 1.93 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای امروز نشان می دهد که جفت XTZ/USD از پایین ترین سطح 1.77 دلار بهبود یافته است و در حال حاضر در حدود 1.94 دلار در نوسان است. بازار دیروز یک روند صعودی داشت که شاهد افزایش قیمت تا 2.02 دلار بود، اما از آن زمان به بعد عقب نشینی کرد. گاوها در حال حاضر با مقاومت در سطح 1.95 دلار روبرو هستند و خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را پایین بیاورند.

تصویر 549
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

جفت XTZ/USD در حال حاضر در یک نقطه اتصال بحرانی معامله می شود و شکست از هر طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند. ارزش بازار برای قیمت Tezos در حال حاضر 1,743,519,892 دلار است. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و به 88,370,851 دلار رسیده است، بنابراین، گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند، قیمت Tezos در حال حاضر در منطقه شکست قرار دارد و حرکت در هر جهت می تواند باعث ایجاد قیمت شود. لحن برای حرکت بعدی

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت یک روزه: قیمت XTZ به نظر می رسد بالاتر از مقاومت 1.95 دلار شکسته شود.

در نمودار 1 روزه، می بینیم که تحلیل قیمت تزوس روند صعودی را برای دوره 24 ساعته گذشته نشان می دهد. قیمت ها از پایین 1.77 دلار به بالاترین حد فعلی 1.94 دلار افزایش یافته است. بازار در حال حاضر سطح مقاومت 1.95 دلار را آزمایش می کند و شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به سمت سطح 2.02 دلار شود.

تصویر 551
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع; TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه صعودی با خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در سطح 60 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده است حرکت می کند، که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. نوار EMA در حال حاضر صعودی است و از قیمت ها پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت های تزوس روند صعودی را برای 4 ساعت گذشته نشان می دهد. بازار در سطح 1.77 دلار حمایت پیدا کرده بود و از آنجا، قیمت ها برای آزمایش سطح مقاومت 1.95 دلار بالاتر رفتند. قیمت‌ها همراه با کانال صعودی در حال معامله هستند و یک شکست از محدوده فعلی می‌تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند.

تصویر 553
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD زیر خط صفر است و در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد. شاخص RSI به زیر سطح 50 حرکت می کند که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. نوار EMA در حال حاضر زیر قیمت ها قرار دارد و از قیمت ها پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت تزوس روند صعودی کمی را در بازار نشان می دهد. دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک نقطه اتصال بحرانی معامله می شود و یک شکست از هر دو طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند. با این حال، سرمایه گذاران می توانند به دنبال خرید با کاهش قیمت باشند زیرا روند کلی صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.