منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD ممکن است به زودی مقاومت 1.57 دلاری را دوباره آزمایش کند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD ممکن است به زودی مقاومت 1.57 دلاری را دوباره آزمایش کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز صعودی برای تحلیل قیمت Tezos است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال پس از افت قابل توجه دیروز در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

با این حال، نقشه حرارتی کریپتو به ما نشان می‌دهد که این افزایش قابل توجه نیست، حتی اگر بازار نشانه‌های کمی از بهبود را نشان می‌دهد. بیت کوین تنها 0.61 درصد بهبود یافت در حالی که اتریوم امروز 3.33 درصد بهبود یافت.

تحلیل قیمت 1 روزه تزوس
نمودار قیمت تزوس توسط TradingView

اگر به تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس نگاه کنیم، می بینیم که به آرامی با ایجاد اوج های بالاتر و پایین ترین سطح تا 17 در حال عقب نشینی است.هفتم اوت که پس از آن فرو رفت. از آن زمان، تزوس عمدتاً در محدوده نزدیک معامله می‌شود و پس از رالی‌های صعودی کوتاه به افت ادامه می‌دهد.

اکنون پس از افت دیروز، دوباره در حال افزایش است. RSI در 44 کاملا متعادل است. با این حال، تجزیه و تحلیل MACD در نمودار روزانه نشان می دهد که حرکت نزولی هنوز به طور کامل متوقف نشده است. آیا این می تواند به این معنی باشد که تزوس حتی بیشتر از این کاهش خواهد یافت؟ خب احتمالش زیاده

حرکت قیمت 24 ساعته تزوس: تزوس پس از افت دیروز به آرامی در حال کاهش است

تحلیل قیمت 1 ساعته تزوس
نمودار قیمت تزوس توسط TradingView

شیب دیروز خیلی خوشایند نبود. تا اوایل امروز ادامه داشت تا زمانی که تزوس به پایین ترین سطح روزانه 1.4097 دلار رسید. اما اینجاست که حمایت گسترده شروع شد و دوباره شروع به ردیابی کرد.

متأسفانه، اندیکاتور MACD به ما نشان می دهد که حرکت مثبت اندک ممکن است به زودی تمام شود. در این صورت، خرس‌ها می‌توانند دوباره مسئولیت را بر عهده بگیرند و تزوس خط حمایت را با قیمت 1.4097 دلار دوباره آزمایش خواهد کرد.

به طور کلی، تزوس در 24 ساعت گذشته 3.35 درصد و ارزش بازار نیز 3.62 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات آن نیز با افزایش 43.13 درصدی رو به افزایش است.

با این حال، احتمال فرورفتن مجدد تزوس چقدر است؟ از آنجایی که تمایلات نزولی در بازار همچنان بالاست، این احتمال زیاد است. این افزایش کوتاه قیمت چیزی نبود جز یک رالی که توسط خط حمایت ایجاد شده است. اما اگر چند بار مجدداً آزمایش شود، پشتیبانی به راحتی از بین می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس: گاوها ممکن است برای مدت طولانی دوام نیاورند

تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس
نمودار قیمت تزوس توسط TradingView

به نظر می رسد RSI در تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس نسبتاً متعادل است. با این حال، گاوها ممکن است برای مدت طولانی باقی نمانند، زیرا مقاومت آماده ورود است. با این حال، مقاومت در حدود 1.57 دلار بالا خواهد بود.

در حال حاضر، نمودار 4 ساعته تصویر متعادلی را به ما می دهد زیرا RSI حدود 43 است و MACD یک متقاطع قریب الوقوع را نشان می دهد. به نظر می رسد تزوس سعی خواهد کرد به زودی خط مقاومت را آزمایش کند. اما با توجه به احساسات نزولی بازار، احتمال شکستن آن وجود ندارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس بی ثبات نبوده و در چند روز اخیر در محدوده ای معامله شده است. با این حال، دیروز دچار افت شد اما به سرعت بهبود یافت. این نیز نشانه دیگری از پایان نرسیدن بازار خرسی و عدم اطمینان زیادی در بازار است. این ممکن است زمان خوبی برای میانگین هزینه دلاری موقعیت شما در تزوس برای نگهداری طولانی مدت باشد. با این حال، سرمایه گذاری کوتاه مدت توصیه نمی شود.

قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، مهم است که در مورد کلاهبرداری های مختلفی که در فضای وب 3 بیداد می کنند بدانید. مقالات ما را در مورد کلاهبرداری های رمزنگاری بخوانید و به خودتان آموزش دهید که ایمن بمانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.