منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD به پایین ترین سطح 1.42 دلار با افزایش حرکت نزولی ثابت سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD به پایین ترین سطح 1.42 دلار با افزایش حرکت نزولی ثابت سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت تزوس حاکی از یک روند نزولی برای امروز است و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس ها در موقعیت برنده بودند، اما از ابتدای هفته جاری روند نزولی قیمت را دنبال می کند.

احساس عمومی در بازار همچنان نزولی است زیرا تزوس به 1.41 دلار سقوط می کند و در حال حاضر حدود 1.42 دلار معامله می شود. XTZ/USD در زمان نگارش این مقاله 2.63 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار آن 1.29 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 20 میلیون دلار ثبت شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نمودار قیمت یک روزه: با کاهش قیمت ها به زیر کنترل می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس نشان می دهد که خرس ها برای سومین روز متوالی در حال روند هستند و شکل گیری کندل های قرمز را می توان در نمودار یک روزه مشاهده کرد. روند نزولی دوباره تا حد زیادی به ارزش این ارز دیجیتال آسیب وارد کرده است زیرا از بالاترین سطح روزانه 1.47 دلار سقوط کرده است. این ارز دیجیتال در سطح مناسبی در حدود 1.45 دلار معامله می شد، اما تقریباً تمام ارزش خود را در سه روز از دست داد زیرا به پایین ترین سطح 1.41 دلار سقوط کرد که در حال حاضر بیش از 8 درصد کاهش یافته است.

تصویر 57
منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 44.08 است و نشان می دهد که بازار در یک منطقه نزولی قرار دارد زیرا اندیکاتور RSI زیر سطح 50 قرار دارد. مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه در حال حاضر در سطح 1.42 دلار است. اندیکاتورهای باند بولینگر نیز در اطلاع رسانی از روندهای فعلی بازار اهمیت حیاتی دارند. باند بالایی آن ارزش 1.47 دلار را نشان می دهد در حالی که باند پایینی آن 1.41 دلار را نشان می دهد که به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: آخرین تحولات

تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس روند نزولی را تایید می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر 1.42 دلار معامله شده است. قیمت بالا و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشانه حرکت نزولی در بازار است. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای 1.47 دلار برسانند که این نشانه ضعف است.

تصویر 56
منبع: TradingView

مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا به ترتیب 1.46 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 1.43 دلار است. شاخص استحکام نسبی در حال حاضر روی 54.59 قرار دارد و هیچ حاشیه ای را نشان نمی دهد که نشان می دهد شرایط گران فروشی یا خرید در بازار وجود ندارد. مقدار میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در سطح 1.44 دلار است، درست بالاتر از قیمت فعلی.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که XTZ در شروع جلسه امروز بهتر عمل کرده است، اما ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. با این حال، اگر حمایت موجود در 1.41 دلار ادامه یابد، ممکن است سکه در ساعات آینده شروع به بهبود کند. از سوی دیگر، اگر فشار فروش ادامه یابد، XTZ ممکن است به 1.38 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.