منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD به شتاب صعودی عظیم در 1.72 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD به شتاب صعودی عظیم در 1.72 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که جفت XTZ/USD در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد. این جفت صعودهای بالاتر و پایین‌ترین سطح را تشکیل داده است که نشان می‌دهد گاوها بازار را کنترل می‌کنند. قیمت در حال حاضر با مقاومت در سطح 1.77 دلار مواجه است. اگر گاوها بتوانند این مقاومت را بشکنند، احتمالا سطح 2.00 دلار را هدف قرار خواهند داد. در حالی که حمایت از این جفت در 1.61 دلار است که پایین ترین سطح قبلی است، شکستن زیر این سطح می تواند نشان دهنده تغییر روند نزولی باشد.

جفت XTZ/USD در حال حاضر در نقطه ای بحرانی معامله می شود و شکست مقاومت 1.77 دلار یا حمایت 1.61 دلار می تواند نشان دهنده تغییر روند باشد. دارایی دیجیتال در دوره 24 ساعته گذشته 5.57 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 1.72 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در نمودار قیمت 4 ساعته: شتاب صعودی سرعت می گیرد

با نگاهی به نمودار ساعتی تجزیه و تحلیل قیمت تزوس، می بینیم که قیمت یک الگوی مثلث صعودی تشکیل داده است. این یک الگوی صعودی است که زمانی شکل می‌گیرد که قیمت بین دو سطح مقاومت و حمایت افقی معامله می‌شود. الگوهای مثلث صعودی به عنوان الگوهای صعودی در نظر گرفته می شوند زیرا نشان می دهند که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تصویر 295
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) در حال حاضر از قیمت پشتیبانی می کند و میانگین متحرک ساده 10 روزه (SMA) از میانگین متحرک 50 روزه عبور کرده است که نشان می دهد گاوها کنترل حرکت بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 63.50 معامله می شود که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خط MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد.

نمودار قیمت 24 ساعته XTZ/USD: قیمت Tezos با رد شدن در 1.77 دلار مواجه است.

تحلیل قیمت دیلی تزوس نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته بین حمایت 1.61 دلار و مقاومت 1.77 دلار معامله می شود. خرس‌ها تلاش کرده‌اند قیمت را به زیر سطح حمایت 1.61 دلار برسانند، اما تاکنون ناموفق بوده‌اند. گاوها باید مقاومت 1.77 دلار را بشکنند تا روند صعودی را از سر بگیرند و سطح 2.00 دلار را هدف قرار دهند.

تصویر 296
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

در نمودار 24 ساعته، می‌توانیم ببینیم که واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) صعودی است، زیرا خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر بالای 50 است که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. 50 EMA و 10 EMA هر دو در حال حاضر از قیمت پشتیبانی می کنند.

تحلیل قیمت تزوس

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت تزو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا توانسته اند پس از هر کاهش قیمت، قیمت را بالاتر ببرند. سرمایه گذاران باید منتظر بمانند تا قیمت مقاومت 1.77 دلاری را قبل از ورود به موقعیت خرید بشکند. استاپ ضرر باید زیر حمایت 1.61 دلار قرار گیرد. اگر گاوها بتوانند سطح مقاومت 1.77 دلار را بشکنند، احتمالاً سطح 2.00 دلار را هدف قرار خواهند داد. شاخص های فنی کلی در حال حاضر نشانه روند صعودی هستند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.