منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است.
  • XTZ/USD دیروز به 4.70 دلار کاهش یافت.
  • افزایش قیمت بالای 5 دلار امروز مشاهده شد.

قیمت Tezos امروز نزولی است، زیرا پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت پایین‌تر دیگری قبل از افت دیگر به بالای 5 دلار برسد. در نتیجه، ما معتقدیم که XTZ/USD امروز افزایش چندانی نخواهد داشت زیرا فشار فروش مطمئناً به زودی بازخواهد گشت.

دیروز، پیش بینی قیمت تزوس در نمودار روزانه نزولی بود. XTZ/USD قبل از اینکه امروز حرکت صعودی را به بالای 5 دلار برساند، به 4.70 دلار رسید. این جفت کاملاً از منطقه مقاومت نزدیک SMA 21 روزه عبور نکرده است و این نشان می دهد که فروشندگان همچنان می توانند کنترل داشته باشند زیرا قیمت ممکن است به این زودی ها افزایش نیابد.

اگر XTZ/USD از محدوده معاملاتی فعلی خود همانطور که پیش بینی می کنیم عقب نشینی کند، بدون شک حمایت در نزدیکی باند پایین بولینگر در حدود 4.80 دلار خواهد یافت. اگر به زیر این سطح برود، خریداران Tezos ممکن است حمایت زیادی در نزدیکی SMA پایین 50 روزه در حدود 4.40 دلار پیدا کنند.

قیمت Tezos دیروز نزولی بود، زیرا XTZ/USD قبل از حرکت صعودی به بالای 5 دلار امروز، پایین ترین سطح خود را در 4.70 دلار تعیین کرده بود. این جفت کاملاً از منطقه مقاومت نزدیک SMA 21 روزه عبور نکرده است و این نشان می دهد که فروشندگان همچنان می توانند کنترل داشته باشند زیرا قیمت ممکن است به این زودی ها افزایش نیابد.

در روند صعودی، اگر XTZ/USD بالاتر از 5.40 دلار یا حداقل بالاتر از SMA 21 روزه باشد، می تواند منطقه مقاومت بعدی را در نزدیکی باند بالایی بولینگر در حدود 5.50 دلار آزمایش کند.

از جنبه نزولی، اگر قیمت از محدوده معاملاتی فعلی کمتر شود، در باند پایین تر بولینگر در حدود 5.00 دلار یا حداقل زیر SMA 21 روزه حمایت خواهد شد.

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: XTZ به نظر می‌رسد قبل از فروش بیشتر، بالاترین سطح پایین‌تری را ثبت کند.

در نمودار 4 ساعته، زمانی که گاوها تلاش می‌کنند پایین‌ترین سطح خود را ایجاد کنند، می‌توانیم تغییر ساعت‌های قبل را ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است
نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

ترس Tether، همراه با شروع ضعیف هفته، منجر به فروش در طول این هفته شده است. پس از افت قابل توجه در روز دوشنبه به 5.4 دلار، تثبیت مقاومت زیر 6 دلار ادامه داشت تا این که دوشنبه این هفته کاهش یافت.

در روز سه‌شنبه، قیمت NEXTSEXTZ/USD ابتدا به 5 دلار کاهش یافت و در اواخر دیروز به 4.7 دلار کاهش یافت. در نتیجه، کاهش قابل توجه دیگری تعیین شده است که نشان می دهد خرس ها بازار را کنترل می کنند.

اگر XTZ/USD همانطور که پیش بینی می کنیم از محدوده معاملاتی فعلی خود عقب نشینی کند، مطمئناً در نزدیکی باند پایین بولینگر در حدود 4.80 دلار حمایت خواهد شد. اگر به زیر این سطح برود، خریداران Tezos ممکن است حمایت زیادی در نزدیکی SMA پایین 50 روزه در حدود 4.40 دلار پیدا کنند.

دوره شاخص قدرت نسبی 14 در سطح 44 است که نشان می دهد قیمت در منطقه روند جانبی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

قیمت Tezos امروز نزولی است، زیرا پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت پایین‌تر دیگری قبل از افت دیگر به بالای 5 دلار برسد. در نتیجه، ما معتقدیم که XTZ/USD امروز افزایش چندانی نخواهد داشت زیرا فشار فروش مطمئناً به زودی بازخواهد گشت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.