منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD با کاهش قیمت به 1.90 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ/USD با کاهش قیمت به 1.90 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 508
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس یک روند نزولی را برای XTZ/USD نشان می دهد، زیرا ارز دیجیتال به 1.90 دلار سقوط می کند. با این حال، حمایت همچنان در 1.83 دلار وجود دارد و اگر قیمت بتواند از اینجا بازگردد، ممکن است شاهد بازگشت آن به سمت 2.22 دلار باشیم. گاوها تلاش کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما شکست خوردند زیرا بازار حمایت 1.83 دلار را پیدا کرد.

حجم معاملات این ارز دیجیتال 149,634,813 دلار و ارزش بازار آن 1,706,204,260 دلار است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 1.90 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 1.5 درصد کاهش داشته است. با نگاهی به نمودار ساعتی XTZ/USD، می بینیم که بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است. قیمت در 24 ساعت گذشته از مرز بالای این درصد جهش کرد. انتظار می‌رود که با تداوم احساسات بازار، بازار به کاهش خود ادامه دهد.

حرکت قیمت تزوس در 24 ساعت گذشته: فشار بر قیمت XTZ را تحمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای نمودار قیمت 24 ساعته نشان می دهد که XTZ/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. چند ساعت آینده معاملات برای بازار بسیار مهم است زیرا انتظار می رود بازار حرکت کند. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 2.22 دلار مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت ها را سطح 3 دلار را آزمایش کند. با این حال، اگر بازار نتواند بالاتر از این سطح حرکت کند، انتظار داریم قیمت ها به سمت سطح حمایت 1.83 دلار کاهش یابد.

تصویر 505
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TrandingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 53.15 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند که نشان می دهد فشار فروش همچنان در بازار وجود دارد. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. MA50 در حال حاضر در سطح 2.06 دلار و MA200 در سطح 2.42 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت 4 ساعته: XTZ برای آزمایش نزولی بیشتر تنظیم شده است

نمودار قیمت 4 ساعته برای XTZ/USD نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است. انتظار می رود که بازار در قیمت 1.83 دلار پشتیبانی پیدا کند، و اگر قیمت بتواند از اینجا بازگردد، ممکن است شاهد بازگشت آن به 2.22 دلار باشیم. شاخص RSI بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

تصویر 507
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند در حالی که اندیکاتور MA در حال حاضر در روند نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

قیمت تزوس نزولی است و کاهش بیشتر در بازار انتظار می رود. گاوها تلاش کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما شکست خوردند زیرا بازار حمایت 1.83 دلار را پیدا کرد. سرمایه گذاران در حال حاضر در حاشیه هستند زیرا جو بازار همچنان نزولی است زیرا خریداران هنوز متقاعد نشده اند که قیمت ها به کف رسیده است. در عین حال، فروشندگان قبل از ورود به بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.