منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پس از حرکت های قابل توجه خرس ها به 1.416 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پس از حرکت های قابل توجه خرس ها به 1.416 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس نزولی است زیرا این ارز دیجیتال در چند روز گذشته یک حرکت نوسانی را تجربه کرده است. گاوها در تلاشند تا بازار را در بر بگیرند زیرا تمام تلاش های آنها بی نتیجه است و ارزش سکه از 1.425 دلار در 8 اکتبر 2022 کاهش یافت و به 1.416 دلار رسید. خرس ها همچنان بر بازار حکمرانی می کنند. با این حال، کاهش قیمت قریب الوقوع است. بازار احتمالات نزولی را نشان داده است. قیمت XTZ در حال حاضر با قیمت 1.416 دلار در دسترس است و تنها با 2.55 دلار مبارزه می کند.

XTZ در 24 ساعت گذشته 0.78 درصد افزایش داشته است، با حجم معاملات روزانه 11,944,113 دلار و ارزش بازار زنده 1,291,609,742 دلار. XTZ رتبه ۴۲ را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان داد که نوسانات بازار در حال افزایش است و باعث می شود قیمت های XTZ/USD که در معرض تغییر هستند، احتمال بیشتری برای تجربه تفاوت داشته باشند. ارزش باند بالایی باند بولینگر در 1.444 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 1.404 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد که قیمت XTZ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند، که نشان دهنده یک روند نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد مسیر قیمت XTZ/USD به سمت پایین حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار رو به کاهش با احتمال حرکت‌های نزولی بیشتر است زیرا قیمت تلاش می‌کند تا حمایت را بشکند.

تصویر 108
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است، که نشان می‌دهد ارز دیجیتال در منطقه کم‌ارزش‌شده، به‌ویژه در زیر آستانه کاهش ارزش قرار می‌گیرد. به نظر می رسد که امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند. در نتیجه، می‌توانیم شاهد کاهش امتیاز RSI باشیم. این به این دلیل است که فعالیت فروش بر فعالیت خرید غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای یک روز: شکست های بازار

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای یک روز نشان می دهد که نوسانات بازار از روند بسته شدن پیروی می کند که به این معنی است که قیمت بیشتر مستعد تجربه تغییرات متغیر است زیرا نوسانات بیشتر است. حد بالای باند بولینگر 1.513 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، مقدار حد پایین تر باند بولینگر در 1.377 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. روند بازار طی دو روز گذشته روند نزولی خود را حفظ کرده است. با این حال، مسیر قیمت XTZ/USD تلاش می‌کند تا حمایت را بشکند و نشانه‌هایی از نزول به زودی را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد بازار ممکن است به زودی دچار یک معکوس کامل شود.

تصویر 109
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 43 است که نشان‌دهنده سقوط ارزش بسیار کم در منطقه مرکزی خنثی و کاهش در منطقه ثبات است. به نظر می رسد مسیر RSI از یک روند صعودی پیروی می کند که ممکن است نشان دهنده ثبات آینده در ارزش XTZ در حالی که به سمت یک نقطه پایدار حرکت کند. به نظر می رسد امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید که بر فعالیت فروش غالب است، رو به افزایش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

مشاهدات دقیق از تجزیه و تحلیل قیمت Tezos می تواند استنباط کند که سطح قیمت هنوز تحت سلطه نزولی است. با این حال، روند معکوس بسیار محتمل است زیرا گاوها در چند روز گذشته بهبود یافته اند. اگرچه قیمت همچنان در سلطه نزولی باقی می ماند، اما گمانه زنی ها وجود دارد که XTZ به زودی با آماده شدن گاوها برای مقابله با خرس ها، سر به فلک می کشد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.