منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پایین‌تر را در 4,40 دلار قرار می‌دهد، اما باید از آن پیروی کرد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پایین‌تر را در 4,40 دلار قرار می‌دهد، اما باید از آن پیروی کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت تزوس نزولی است.
  • XTZ/USD کاهش بیشتری را مشاهده کرد.
  • در حال حاضر تحکیم جزئی شکل گرفته است.

تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است زیرا انتظار داریم پس از پایان ادغام فعلی، افت بیشتری به دنبال داشته باشد. XTZ/USD همچنان در شتاب بسیار نزولی معامله می شود، به احتمال زیاد به این معنی که پایین ترین سطح فعلی برای توقف فروشندگان کافی نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پایین‌تر را در 4,40 دلار قرار می‌دهد، اما باید از آن پیروی کرد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته شاهد بازگشت نزولی بوده است. بیت کوین 1.56 درصد و اتریوم 1.67 درصد از دست داده اند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر عملکرد بدتری داشته‌اند و Tezos (XTZ) از این قاعده مستثنی نیست.

حرکت قیمت تزوس در 24 ساعت گذشته: تزوس بالای 4.65 دلار تثبیت شد، به 4.40 دلار کاهش یافت

XTZ/USD در محدوده 4.44 تا 4.77 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 15.79 درصد کاهش به 108.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 2.89 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 46 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: به نظر می رسد XTZ حتی پایین تر هم می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت آهسته فشار نزولی برای عملکرد قیمت Tezos در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً منجر به کاهش بیشتر در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ پایین‌تر را در 4,40 دلار قرار می‌دهد، اما باید از آن پیروی کرد؟
نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

قیمت تزوس در این هفته همراه با روند نزولی ماهانه کلی به کاهش ادامه داد. پس از اینکه هفته گذشته پایین ترین سطح خود را در 4.65 دلار ثبت کرد، XTZ/USD به 5.60 دلار بازگشت، جایی که یک بالاترین پایین تر دیگر ایجاد شد.

از آنجا، تزوس در این هفته کاهش یافت و در نهایت در روز جمعه از پایین ترین سطح قبلی 4.65 دلار عبور کرد. تثبیت دیروز در بالای 4.65 دلار دنبال شد و حرکت نزولی یک شبه بازگشت.

قیمت Tezos با افزایش سریع دیگری به پایین تر از 4.40 دلار رسید. از آن زمان، واکنش چندانی بالاتر انجام نشد، که نشان می‌دهد خرس‌ها همچنان کنترل را در دست دارند، و می‌توانیم شاهد آزمایش‌های منفی بیشتری در اواخر امروز باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است زیرا ما انتظار داریم که پس از پایین‌تر بودن قیمت 4.40 دلار، روند نزولی بیشتری در بقیه روز آزمایش شود. XTZ/USD پس از آن بهبودی قوی نداشت، که نشان می‌دهد خرس‌ها همچنان کنترل دارند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Tezos هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.