منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ مجدداً 6.8 دلار را به عنوان مقاومت مجدداً آزمایش می کند ، آیا می توان پیشرفت های بیشتری را دنبال کرد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ مجدداً 6.8 دلار را به عنوان مقاومت مجدداً آزمایش می کند ، آیا می توان پیشرفت های بیشتری را دنبال کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Tezos امروز نزولی است.
  • XTZ/USD پشتیبانی قبلی را در 6.70 دلار به عنوان مقاومت آزمایش می کند.
  • پشتیبانی بعدی با قیمت 6 دلار

روند صعودی در تجزیه و تحلیل قیمت Tezos امروز همچنان ادامه دارد زیرا محدودیت 6.70 دلار به حمایت تبدیل شده است و نشان می دهد که حجم خریداران بیشتری در راه است. در نتیجه ، مگر اینکه XTZ/USD مقاومت خود را در 7 دلار افزایش دهد ، ما پیش بینی می کنیم که حمایت 7.5 دلاری در 24 ساعت آینده افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ مجدداً 6.8 دلار را به عنوان مقاومت مجدداً آزمایش می کند ، آیا می توان پیشرفت های بیشتری را دنبال کرد؟  1
نقشه حرارتی رمزنگاری شده توسط Coin360

بر اساس نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده Coin360 ، بازار کلی در منطقه قرمز معامله می شود که بیت کوین 2.92 درصد کاهش یافته و اتریوم 0.34 درصد کاهش یافته است. بهترین هنرپیشه آن روز سولانا است پس از حمایت روانی 200 دلار.

حرکت قیمت Tezos در 24 ساعت گذشته: Tezos مقاومت قبلی خود را 6.8 دلار به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند

از نظر رفتار بازار ، قیمت طی 24 ساعت گذشته به طور غیرمعمول آرام بود و قیمت ها در محدوده محدود 6.64 دلار به 6.89 دلار رسیدند. حجم معاملات 10.13 درصد کاهش یافته و اکنون 253.3 میلیون دلار است و سرمایه بازار را در حدود 5.72 میلیارد دلار (35 ام

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: XTZ امروز نزولی بیشتری را مشاهده می کنید؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت Tezos در حال حاضر در حدود 6.5 دلار جزئی است ، که احتمال افزایش بیشتر در آینده را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ مجدداً 6.8 دلار را به عنوان مقاومت مجدداً آزمایش می کند ، آیا می توان پیشرفت های بیشتری را دنبال کرد؟  2نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

در هفته اول اکتبر ، قیمت Tezos رشد قوی را نشان داد. XTZ/USD بیش از 60 درصد از پایین ترین سطح 5.50 دلار به اوج بازار 9 دلار در 4 اکتبر افزایش یافت.

از آن زمان ، عقب نشینی کندی مشاهده شده است ، که هم پایین ترین سطح و هم بیشترین ارتفاع ایجاد شده است. در 12 اکتبر ، آخرین پایین ترین سطح نوسان به 6.70 دلار رسید ، که نشان می دهد این بازگشت ممکن است به پایان رسیده باشد.

با این حال ، پس از واکنش بیشتر و بهبود ضعیف تر ، پشتیبانی در آخر هفته متلاشی شد و منجر به پایین ترین قیمت محلی 6.40 دلار شد. Tezos یک شبه مجدداً به 6.70 دلار افزایش یافت تا آن را به عنوان مقاومت به چالش بکشد.

مقاومت 6.70 دلاری محدوده صعودی بود و انتظار می رود که Tezos دیروز امروز کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

پیش بینی قیمت Tezos برای امروز صعودی است ، زیرا پشتیبانی قبلی 6.70 دلار دوباره آزمایش شده است. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم که XTZ/USD در اواخر امروز افزایش یابد و علامت 7.5 دلار به عنوان سطح پشتیبانی بعدی باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Tezos هستید ، راهنماهای ما در مورد کیف پول LTC ، کیف پول Gero و کیف های DeFi را بخوانید.