منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ قبل از افت دوباره به بالای 5 دلار برمی گردد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ قبل از افت دوباره به بالای 5 دلار برمی گردد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است.
  • XTZ/USD دیروز به 4.70 دلار کاهش یافت.
  • افزایش قیمت بالای 5 دلار امروز مشاهده شد.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است زیرا انتظار داریم قبل از یک کاهش دیگر، یک بالاترین قیمت پایین‌تر دیگر به بالای 5 دلار برسد. بنابراین، ما انتظار داریم که XTZ/USD امروز افزایش بیشتری نداشته باشد زیرا فشار فروش احتمالاً به زودی بازخواهد گشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ قبل از افت دوباره به بالای 5 دلار برمی گردد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با کاهش 3.15 درصدی، رهبر بازار، بیت کوین و اتریوم 0.51 درصد کاهش یافت. این در حالی است که Avalanche (AVAX) با 6 درصد افزایش در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت تزوس در 24 ساعت گذشته: تزوس پس از کاهش بیشتر دیروز به بالای 5 دلار رسید

XTZ/USD در محدوده 4.67 دلار تا 5.09 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 37.75 درصد افزایش یافته و در مجموع به 231 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 4.38 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 42 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: XTZ به نظر می‌رسد قبل از فروش بیشتر، بالاترین سطح پایین‌تری را ثبت کند.

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اصلاح را در ساعات گذشته ببینیم زیرا گاوها به دنبال رسیدن به بالاترین سطح پایین‌تر دیگر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ قبل از افت دوباره به بالای 5 دلار برمی گردد؟
نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

قیمت تزوس در این هفته همراه با روند کلی چند هفته‌ای، شاهد ادامه فروش بود. پس از یک جهش قوی در هفته گذشته به 5.40 دلار، تثبیت زیر مقاومت 6 دلار دنبال شد تا روز دوشنبه، زمانی که کاهش دیگری مشاهده شد.

XTZ/USD در ابتدا به 5 دلار کاهش یافت و در اواخر دیروز یک کاهش دیگر به 4.7 دلار رسید. بنابراین، پایین ترین سطح قوی دیگری تعیین شده است که نشان می دهد خرس ها همچنان بازار را کنترل می کنند.

طی ساعات گذشته، قیمت تزوس صعودی شد و به بالای 5 دلار بازگشت. با این حال، با توجه به ساختار کلی بازار نزولی، ما انتظار داریم که صعود کنونی طولانی نباشد. احتمالاً شاهد ادامه کاهش XTZ/USD در ۲۴ ساعت آینده خواهیم بود و پشتیبانی بعدی در ۴.۵۰ دلار خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که یک بالاترین پایین دیگر در اواخر امروز ثبت شود، زیرا حرکت کلی همچنان نزولی است. بنابراین، XTZ/USD باید طی 24 ساعت آینده معکوس شود و به دنبال آزمایش منفی بیشتر باشد.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، به راهنمای ما در مورد بهترین صرافی رمزنگاری، نحوه استخراج Tezos Classic و Cardano vs Tezos مراجعه کنید.