منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ در 1.69 دلار با افزایش حرکت صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ در 1.69 دلار با افزایش حرکت صعودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس صعودی است و جفت XTZ/USD تا سطح 1.69 دلار صعود کرده است. اقدام قیمت اخیراً یک الگوی شمعدانی افزایشی ایجاد کرده است که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل خود را از دست می‌دهند. در حال حاضر، قیمت دقیقا زیر مرز بالای کانال در 1.74 دلار است. شکست بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که تزوس سطح مقاومت بعدی را در سطح 2.00 دلار هدف قرار دهد. از سوی دیگر، شکست در عبور از 1.74 دلار ممکن است منجر به عقب نشینی قیمت برای تست پشتیبانی در سطح 1.64 دلار شود.

تصویر 141
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 45,215,784 دلار رسیده است، بنابراین، گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند، قیمت Tezos در حال حاضر در منطقه شکست قرار دارد و حرکت در هر جهت می تواند باعث ایجاد قیمت شود. لحن برای حرکت بعدی ارزش بازار برای قیمت Tezos در حال حاضر 1,535,541,272 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD: با نزدیک شدن قیمت تزوس به 1.69 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که این ارز دیجیتال با یک اعتصاب صعودی مواجه شده و موفق شده است از سطح 1.60 دلار عبور کند. این حرکت باعث شده است که جفت XTZ/USD سطح 1.69 دلار را هدف قرار دهد، که علامت تجاری فعلی در این زمان از نوشتن است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 66.09 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. حرکت به منطقه اشباع خرید باعث می شود تزوس مقاومت 1.74 دلار را هدف قرار دهد در حالی که حرکت به منطقه اشباع فروش ممکن است شاهد آزمایش حمایت در 1.60 دلار باشد.

تصویر 140
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

50 SMA در حال حاضر از جفت XTZ/USD پشتیبانی می‌کند، زیرا در زیر قیمت معاملاتی فعلی قرار دارد. با این حال، 200 SMA به آرامی در حال افزایش است و تقاطع بین این دو میانگین متحرک می تواند باعث شود که تزوس قیمت های بالاتری را هدف قرار دهد. پاکت میانگین متحرک (MA) گسترده شده است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت یک روزه: XTZ یک شبه بیش از 3.09 درصد افزایش یافت

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Tezos، می بینیم که قیمت XTZ/USD بیش از 3.09 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها به دنبال هدف قرار دادن سطح مقاومت 1.74 دلار هستند. گاوهای نر توانسته اند از سد ایجاد شده توسط الگوی مثلث نزولی عبور کنند. خرس‌ها ممکن است سعی کنند قیمت‌ها را به سطح حمایت 1.60 دلار برگردانند، اما گاوها نشانه‌هایی قوی از کنترل نشان می‌دهند.

تصویر 139
تحلیل قیمت XTZ/USD در نمودار قیمت یک روزه، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا SMA 50 بالای SMA 200 قرار دارد. SMA 50 در حال حاضر 1.69 دلار است در حالی که SMA 200 در نمودار 24 ساعته 1.58 دلار است. میانگین متحرک در سطح 1.58 دلار قرار دارد و با عبور از این سطح می‌توان تزوس را به سطح بعدی هدف قرار داد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با سرعت بیشتری در حال افزایش است و به شاخص 45.79 رسیده است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

از تجزیه و تحلیل قیمت تزوس بالا، می توان نتیجه گرفت که قیمت های تزوس دارای یک سوگیری صعودی خفیف هستند. دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک نقطه اتصال کلیدی معامله می شود و شکست از هر طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. هر دو شاخص فنی ساعتی و روزانه در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارند و نشان می دهند که گاوها در بازار دست بالا را دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.