منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ در 1.367 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ در 1.367 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نزولی است زیرا ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته سقوط کرده است. خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند، اما ارزش سکه از 1.245 دلار در 14 اکتبر 2022 افزایش یافت و به 1.435 دلار رسید. قیمت در 15 اکتبر 2022 روی 1.368 دلار محدود شده است. خرس ها همچنان بر بازار حکمرانی می کنند. با این حال، افزایش قیمت قریب الوقوع است. بازار پویایی ثابتی را نشان داده است. قیمت XTZ در حال حاضر با قیمت 1.367 دلار در دسترس است که مسیر خود را به سمت مرز 1.4 دلار طی می کند.

XTZ در 24 ساعت گذشته 0.59% کاهش داشته است، با حجم معاملات روزانه 15,662,667 دلار و ارزش بازار زنده 1,247,388,430 دلار. XTZ در رتبه بندی CoinMarketCap رتبه ۴۱ را دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان داد که نوسانات بازار در حال افزایش است و قیمت XTZ/USD را در معرض تغییرات بیشتری قرار می دهد و به احتمال زیاد تفاوت را تجربه می کند. ارزش باند بالایی باند بولینگر در 1.419 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 1.307 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای XTZ است.

به نظر می رسد که قیمت XTZ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند، که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مسیر قیمت XTZ/USD به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با احتمالات بیشتر برای کاهش حرکت است. قیمت به نفع خرس ها بوده و حتی ممکن است در آینده باعث ایجاد یک قانون بلندمدت برای آنها شود.

تصویر 208
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 48 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI در یک حرکت نزولی حرکت می کند، که نشان دهنده فعالیت های فروش غالب است. به خرس ها فرصت طلایی داده شده است و آنها از آن نهایت استفاده را می کنند، این باعث ناراحتی در بازار XTZ خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای یک روز نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند کاهشی پیروی می کند که به این معنی است که قیمت کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر است زیرا نوسانات بیشتر نوسان می کند. حد بالای باند بولینگر 1.482 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، مقدار حد پایین تر باند بولینگر در 1.337 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. روند بازار هر روز در نوسان بوده است، اما بازار تصمیم به حرکت صعودی گرفته است. به نظر می رسد مسیر قیمت XTZ/USD به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی افزایش قابل توجهی را تجربه کند و منجر به خرید کاملا صعودی شود.

تصویر 209
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است، که نشان می دهد یک ارزش پایدار نه کمتر از ارزش گذاری شده و نه بیش از حد خرید شده است، و در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI از یک روند خطی پیروی می کند که نشان دهنده ثبات در مقدار XTZ است. به نظر می رسد امتیاز RSI به دلیل برابری فعالیت خرید با فعالیت فروش ثابت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

مشاهدات دقیق از تجزیه و تحلیل قیمت تزوس می تواند استنباط کند که سطح قیمت تسلط نزولی را به دست آورده است. با این حال، روند معکوس بسیار محتمل است زیرا گاوها برخی از ضررهای چند روز گذشته را جبران کرده اند. اگرچه قیمت در سلطه نزولی باقی می ماند، اما امید وجود دارد که XTZ ارزش خود را حفظ کند زیرا گاوها آماده مقابله با خرس ها برای بازپس گیری بازار می شوند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.