منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به 1.04 دلار باز می گردد زیرا گاوها به آرامی برای یک حرکت بالاتر آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به 1.04 دلار باز می گردد زیرا گاوها به آرامی برای یک حرکت بالاتر آماده می شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند زیرا ارزش سکه امروز افزایش یافته است. پیش از این، ارزش بازار تزوس در هفته گذشته کاهش یافته است، زیرا به نظر می رسد یک موج نزولی مداوم بازار را فرا گرفته است. اما تابع قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی امروز یک حرکت صعودی را دنبال کرد و اکنون قیمت در پایین ترین سطح 1.04 دلار معامله می شود. احتمال رشد صعودی بیشتر به نظر می رسد بسیار نزدیک است زیرا مقاومت نزولی بسیار پایین است.

نمودار قیمت یک روزه XTZ/USD: حرکت صعودی حرکت قیمت را بالاتر از سطح 1.04 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس روند صعودی قوی را برای امروز تأیید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است. اگرچه ارزش سکه بیش از یک هفته قبل از آن کاهش یافته بود، اما امروز، تلاش از سوی خریداران قابل تحسین و تداوم بود زیرا حرکت قیمت در 6 ساعت گذشته صعودی بوده است. شرایط در حمایت از گاوها است زیرا قیمت حرکت صعودی را تا سقف 1.04 دلار پوشش داد.

تصویر 265
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

SMA 50 همچنان از 100 SMA عبور می کند و SMA 200 نیز در حال حرکت بالاتر است تا نشان دهد که خریداران کنترل بیشتری به دست می آورند. MACD در نمودار 1 روزه به سمت بالا حرکت می کند تا حرکت صعودی بیشتری را نشان دهد. RSI در حال حاضر در سطح فروش بیش از حد است که نشان می دهد فشار خرید قوی تر می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس به نفع طرف صعودی است زیرا در چند ساعت گذشته افزایش شدید ارزش XTZ/USD مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تا کنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل افزایش قیمت به 1.04 دلار افزایش یافت. به طور کلی قیمت در 4 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است.

تصویر 264
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

در همان زمان، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در حال حرکت بالاتر است تا سیگنالی برای ادامه سوگیری صعودی باشد. شاخص RSI به دلیل روند صعودی تا شاخص 39.60 افزایش یافته است. SMA 50 همچنان بالای SMA 100 است که نشان می دهد خریداران کنترل دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

برای نتیجه گیری، روند صعودی فعلی در تحلیل قیمت تزوس احتمالاً در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت، زیرا به نظر می رسد خریداران مصمم هستند که کنترل بازار را دوباره به دست بگیرند. انتظار می رود جریان صعودی در ساعات آینده تشدید شود زیرا گاوها برای سطح مقاومت 1.05 دلاری هدف قرار می دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.