منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به سمت پویایی مثبت در 1.382 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به سمت پویایی مثبت در 1.382 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس نزولی است زیرا ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته افزایش یافته است. گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند و ارزش سکه از 1.274 دلار در 14 اکتبر 2022 افزایش یافت و به 1.435 دلار رسید. قیمت 1.382 دلار محدود شده است. گاو نر همچنان بر بازار حکمرانی می کند. با این حال، افزایش قیمت قریب الوقوع است. بازار پویایی صعودی را نشان داده است. قیمت XTZ در حال حاضر با قیمت 1.382 دلار در دسترس است که مسیر خود را به سمت مرز 1.4 دلار طی می کند.

XTZ در 24 ساعت گذشته 4.78 درصد رشد داشته است، با حجم معاملات روزانه 46,876,794 دلار و ارزش بازار زنده 1,263,762,680 دلار. XTZ در رتبه‌بندی CoinMarketCap رتبه ۴۰ را دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان داد که نوسانات بازار در حال افزایش است و قیمت XTZ/USD را در معرض تغییرات بیشتری قرار می دهد و به احتمال زیاد تفاوت را تجربه می کند. ارزش باند بالایی باند بولینگر در 1.417 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 1.302 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مسیر قیمت XTZ/USD رو به بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با احتمال حرکت بیشتر است. قیمت به نفع گاو نر بوده و حتی ممکن است در آینده باعث ایجاد یک قانون طولانی مدت برای آنها شود.

تصویر 193
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/UD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 52 است که نشان می دهد ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI در یک حرکت خطی حرکت می کند و به معنای فعالیت های خرید و فروش معادل است. به گاوها فرصت طلایی داده شده است و از آن نهایت استفاده را می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای یک روز نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند کاهشی پیروی می کند که به این معنی است که قیمت کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر است زیرا نوسانات بیشتر نوسان می کند. حد بالای باند بولینگر 1.486 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، مقدار حد پایین تر باند بولینگر در 1.344 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. روند بازار هر روز در نوسان بوده است، اما بازار تصمیم به حرکت صعودی گرفته است. به نظر می رسد مسیر قیمت XTZ/USD به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی افزایش قابل توجهی را تجربه کند و منجر به خرید کاملا صعودی شود.

تصویر 194
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 43 است، که نشان می دهد یک ارزش پایدار نه کمتر از ارزش گذاری شده و نه بیش از حد خرید شده است، و در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI از یک روند خطی پیروی می کند که نشان دهنده ثبات در مقدار XTZ است. به نظر می رسد امتیاز RSI به دلیل برابری فعالیت خرید با فعالیت فروش ثابت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

مشاهدات دقیق از تجزیه و تحلیل قیمت تزوس می تواند استنباط کند که سطح قیمت برتری صعودی به دست آورده است. با این حال، روند معکوس بسیار محتمل است زیرا گاوها برخی از ضررهای چند روز گذشته را جبران کرده اند. اگرچه قیمت در سلطه صعودی باقی می ماند، اما این امید وجود دارد که XTZ ارزش خود را حفظ کند زیرا گاوها آماده مقابله با خرس ها برای بازپس گیری بازار می شوند. روزهای بهتری برای تزوس در راه است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.