منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به زیر 2.10 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها کنترل می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به زیر 2.10 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها کنترل می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت تزوس حاکی از حرکت نزولی به 2.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 2.06 دلار است
  • LUNA در سطح 2.22 دلار با مقاومت روبرو است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که XTZ در قیمت 22.00 دلار رد شد و اکنون به سمت پایین حرکت می کند زیرا گاوها نشان می دهند در حالی که خرس ها خسته هستند. در حال حاضر، قیمت به زیر 2.10 دلار سقوط کرده است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساس نزولی را در بازار مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل AVAX و SOL به ترتیب 8.97 و 5.95 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به زیر 2.10 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به زیر 2.10 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها 1 را می گیرند
نشانگرهای فنی برای XTZ/USDT توسط Tradingview

MACD نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام نشان می دهد که افزایش فشار فروش را در نمودارهای 4 ساعته نشان می دهد. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی کم را در زمان پرس نشان می دهد زیرا MACD اخیراً یک متقاطع را در ساعات اخیر مشاهده کرده است. صرف نظر از این، رنگ تیره هیستوگرام با کاهش قیمت به سمت سطح حمایت 2.00 دلار، حرکت نزولی فزاینده ای را نشان می دهد.

EMA ها در حال حاضر در بالا معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته همچنان بالاست. با این حال، با رد اخیر در سطح 2.20 دلار، قیمت شروع به کاهش کرد و باعث شد هر دو EMA به سمت خط میانگین به سمت پایین حرکت کنند. در زمان چاپ، 12-EMA با شیب تند به سمت پایین حرکت می کند در حالی که 26-EMA به صورت افقی حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بیشتر در حرکت نزولی دارایی است.

RSI برای مدت کوتاهی در 30 می به منطقه اشباع خرید صعود کرد، اما از آن زمان با مشاهده یک کاهش قیمت، به منطقه خنثی بازگشت. در حال حاضر، شاخص نزدیک به سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود، زیرا در اطراف 49.82 حرکت می کند و حرکت کم را نشان می دهد. با این حال، شاخص در شیب تند به سمت پایین حرکت می کند که نشان می دهد فشار فروش به سرعت در حال افزایش است و ممکن است قیمت در نمودارهای کوتاه مدت به افت ادامه دهد.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند اما از آنجایی که عمل قیمت به خط میانگین اندیکاتور بازگشت می کند، همگرایی را نشان می دهد. با این حال، فعالیت شدید نشان می دهد که نوسانات تا حد زیادی کاهش نمی یابد مگر اینکه قیمت در حدود 2.00 دلار راکد شود. در حال حاضر، خط میانگین برای گاوها در 2.0 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی به عنوان مقاومت در سطح قیمت 2.2 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای XTZ/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Tezos یک سیگنال فروش با 10 از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها شش شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت تزوس این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که در مقابل هفت اندیکاتور حرکت رو به بالا را نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند و در عین حال فعالیت خرید قابل توجهی را برای دارایی نیز نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت تزوس چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به زیر 2.10 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها 2 را در اختیار می گیرند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می‌دهد که پس از صعود به بالاترین سطح 2.20 دلار، فعالیت‌های صعودی شدید، قیمت را ناپایدار کرده و گاوها قادر به عبور از سطح نیستند. به این ترتیب، این دارایی اصلاح شدیدی را مشاهده کرد که قیمت را به 20.00 دلار بازگرداند

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که XTZ به حرکت نزولی خود ادامه دهد زیرا حرکت قیمت به مشاهده حرکت نزولی ثابت در نمودارهای 4 ساعته ادامه می دهد. می توان انتظار داشت که قیمت قبل از تثبیت به سطح 2.00 دلار سقوط کند، اما اگر گاوها نتوانند سطح حمایت را حفظ کنند، XTZ ممکن است به حرکت نزولی خود تا مرز 1.80 دلار ادامه دهد.