منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به بالاترین سطح روزانه 5.1 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: XTZ به بالاترین سطح روزانه 5.1 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت تزوس امروز نزولی است.
  • XTZ/USD با قیمت 54.9 دلار معامله می شود.
  • پشتیبانی بعدی در 4.65 دلار.

قیمت تزوس امروز تحت فشار است زیرا پیش‌بینی می‌کنیم که پس از ادغام فعلی کاهش بیشتری پیدا کند. در نتیجه، XTZ/USD باید در مرحله بعدی به دنبال آزمایش پایین ترین سطح قبلی در 4.65 دلار باشد.

ما در حال حاضر در حال آزمایش ناحیه پشتیبانی بین 5 دلار هستیم که پس از شکستن آن مجدداً آزمایش شد و 4.65 دلار، جایی که مرز پایین مثلث متقارن قرار دارد. قیمت امروز در اطراف این منطقه تثبیت شد در حالی که معاملات افتتاحیه در ساعات معاملات اروپا خنثی بود و قبل از اینکه کمی به سمت بالا حرکت کرد تا مقاومت 5.49 دلار را آزمایش کند. با این حال، بدون اینکه بتواند بالاتر از آن بسته شود، به زیر این سطح بسته شد، پس از آن قیمت دوباره کاهش یافت تا پشتیبانی مجدد در ۵ دلار را آزمایش کند. در آنجا، XTZ/USD توانست مقاومت را بشکند در حالی که حمایت مهم دیگری را در 4.90 دلار به دست آورد تا روز را در 4.63 دلار ببندد، جایی که در حال حاضر در حدود 10 درصد کاهش نسبت به دو روز قبل دارد.

تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که XTZ/USD در آستانه به چالش کشیدن سطح فیبوناچی در حدود 4.50 دلار است که از آوریل امسال پشتیبانی قوی ارائه می دهد. طبق داده‌های تاریخی، میانگین متحرک 100 روزه از این منطقه قیمتی پیروی می‌کند و قبل از ورود به هر حالت صعودی، منطقه مقاومت مهمی را برای تزوس نشان می‌دهد.

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: هدف بعدی XTZ 4.65 دلار است؟

امروز می‌توانیم شاهد ادامه تثبیت در نمودار 4 ساعته باشیم، احتمالاً زمانی که خرس‌ها آماده می‌شوند تا قیمت تزوس را به همراه روند نزولی کلی پایین بیاورند.

تجزیه و تحلیل قیمت tezos
نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

پس از سقوط چند هفته‌ای از بالاترین قیمت خود یعنی 9.14 دلار که در 4 اکتبر تعیین شده بود، قیمت Tezos در روزهای اخیر به پایین‌ترین حد خود رسیده است. بازار همچنان تحت سلطه حرکت نزولی است، بدون هیچ نشانه ای از بهبود هنوز آشکار، که نشان می دهد در اواخر این هفته شاهد کاهش بیشتر خواهیم بود.

در روز شنبه، XTZ/USD به بالاترین سطح پایین تری با 5.6 ​​دلار رسید که بعداً تغییر کرد. تزوس در طول شب دوشنبه به سرعت شروع به سقوط کرد تا اینکه به مرز 5 دلار رسید، جایی که حمایت جزئی در هفته گذشته کشف شد.

پس از آن، روند قیمت تزوس بالاتر از سطح حمایت باقی مانده است. به احتمال زیاد در اواخر این هفته شاهد شکست XTZ/USD به زیر 5 دلار خواهیم بود که با روند نزولی چند هفته ای گسترده تر ادامه می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

شاخص های فنی حاکی از کاهش بیشتر در جلسات آتی هستند، اما ممکن است قبل از تایید به مدتی زمان نیاز داشته باشند، بنابراین برای اینکه بعداً هیچ فرصتی برای قیمت های ورودی بهتر از دست ندهیم، صبر لازم است زیرا ما پیش بینی می کنیم که اصلاحات اساسی تری در کوتاه مدت پس از تایید انجام شود. برخی از سطوح مهم را آزمایش کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.