منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نوسان نزولی منجر به سقوط شدید تا لبه 0.9976 دلار می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نوسان نزولی منجر به سقوط شدید تا لبه 0.9976 دلار می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای 04 دسامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی، به دست آوردن مقداری حرکت منفی، نشان می دهد که نشان دهنده از دست دادن وضعیت مثبت برای بازار XTZ است. قیمت تزوس طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 06 نوامبر 2022، قیمت سقوط کرد و از 1.42 دلار به 0.9945 دلار رسید. در نتیجه، بازار خیلی زود شروع به کاهش ارزش کرد و بیشتر ارزش تازه به دست آمده خود را از دست داد. علاوه بر این، تزوس اندکی کاهش یافته و قیمت را به 0.9976 دلار کاهش داده است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت غیرفعال نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت Tezos در برابر تغییرات متغیر در هر دو حد مقاوم می شود. حد بالایی باند بولینگر در 1.02 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.9945 دلار است که به عنوان اساسی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می‌رسد قیمت XTZ/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت XTZ/USD به سمت حمایت حرکت می کند و اگر قیمت حمایت را بشکند، احتمالاً به زودی حرکت را معکوس می کند.

تصویر 73
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 53.74 است که نشان دهنده یک سهام نسبتاً پایدار ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود. RSI نشان‌دهنده ویژگی‌های کاهش‌دهنده است که به طور بالقوه می‌تواند پویایی بازار را در صورت کاهش بیش از حد معکوس کند. اگر گاوها از این فرصت استفاده کنند، می‌توان این فرصت را برای گاوها در نظر گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos برای 1 روز: XTZ علائم منفی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان می دهد، به این معنی که قیمت تزوس کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو طرف است. حد بالایی باند بولینگر 1.03 دلار است، برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.9491 دلار است.

به نظر می‌رسد قیمت XTZ/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. بازار کمتر نوسان ممکن است برای خرس‌ها نامطلوب باشد زیرا خرس‌ها اکنون شانس خوبی برای حفظ حرکت خود و کاهش ارزش XTZ دارند. با این حال، این برای گاو نر کاملاً مضر است.

تصویر 74
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37.10 است که نشان دهنده یک ارزش پایدار برای ارز دیجیتال است. این به این معنی است که ارز دیجیتال در منطقه کم ارزش پایین تر سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی خفیف تغییر کرده است. امتیاز RSI پایین همچنین به معنای فعالیت فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد منفی دارد. به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار بسیار غیرقابل پیش‌بینی است، زیرا پتانسیل حرکت به هر دو حد را نشان می‌دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.