منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نزولی ارزش XTZ/USD را به 1.47 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نزولی ارزش XTZ/USD را به 1.47 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس روند نزولی را نشان می دهد زیرا سکه نشان می دهد در چند روز گذشته زیر سطح 1 دلار تثبیت شده است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت نزولی باقی مانده است. تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که حمایت از قیمت XTZ در حدود 1.42 دلار وجود دارد، اما مقاومت قابل توجهی در حدود 1.49 دلار وجود دارد.

تصویر 268
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

قیمت تزوس طی چند روز گذشته در حدود 1.23 تا 1.49 دلار معامله می شود و در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 1.47 معامله می شود. قیمت تزوس در حال حاضر با مقاومتی در حدود 1.49 دلار مواجه است و اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، یک علامت صعودی خواهد بود. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از 1.49 دلار عبور کنند، این احتمال وجود دارد که قیمت ها به سمت سطح حمایت 1.42 دلار ادامه دهند. ارزش بازار بنیاد تزوس در حال حاضر حدود 1,330,445,949 دلار و حجم معاملات 24 ساعته حدود 27,760,750 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها سرسخت هستند زیرا قیمت XTZ زیر 1.47 دلار باقی می ماند.

در نمودار 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت های Tezos روند نزولی را برای 24 سال گذشته نشان می دهد زیرا قیمت XTZ از اوج 1.49 دلار به پایین ترین سطح 1.47 دلار سقوط کرد. گاوها دیروز قیمت ها را بالاتر برده بودند، اما خرس ها به سرعت کنترل را در دست گرفتند و قیمت ها را به زیر سطح 1.47 دلار بازگرداندند.

تصویر 267
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) برای نمودار قیمت XTZ/USD یک روزه در حال حاضر در حدود سطح 1.48 دلار است و این به عنوان یک سطح مقاومت قابل توجه برای قیمت ها عمل می کند. مقادیر MA در حال حاضر در تراز نزولی قرار دارند زیرا MA 20 روزه زیر MA 50 روزه است. این نشان می دهد که روند کلی بازار نزولی است. با گسترش باندهای بولینگر در 24 ساعت گذشته، نوسان دوباره در حال افزایش است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 47.31 است و این نشان می دهد که قیمت ها صعودی هستند زیرا بازار XTZ بیش از حد فروش نیست.

تحلیل قیمت تزوس در نمودار 4 ساعته: جفت XTZ/USD در روند نزولی

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت های تزوس روند نزولی را برای 4 ساعت گذشته نشان می دهد زیرا بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است. قیمت های تزوس در حال حاضر در انتهای کانال نزولی معامله می شوند و با مقاومت حدود 1.49 دلار روبرو هستند. اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، این یک علامت صعودی خواهد بود زیرا الگوی کانال نزولی را باطل می کند.

تصویر 266
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

باندهای بولینگر بالا در حال حاضر 1.51 دلار و باندهای بولینگر پایین در حال حاضر 1.45 دلار هستند. این نشان می دهد که بازار در وضعیت نوسانات بالایی قرار دارد زیرا قیمت ها بین این سطوح نوسان دارند. RSI در حال حاضر روی 38.14 است که نشان می دهد قیمت ها بیش از حد فروش هستند و این می تواند نشانه صعودی باشد زیرا ممکن است قیمت ها از این سطوح بازگردند. شاخص MA نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا MA 20 روزه در 1.47 دلار و MA 50 روزه در 1.46 دلار است، که نشان می دهد روند بازار نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نزولی را نشان می دهد و انتظار می رود کاهش بیشتری در بازار وجود داشته باشد. گاوها تلاش کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما شکست خوردند زیرا بازار حمایت 1.42 دلار را پیدا کرد. سرمایه گذاران در حال حاضر در حاشیه هستند زیرا جو بازار همچنان نزولی است زیرا خریداران هنوز متقاعد نشده اند که قیمت ها به کف رسیده است.