منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ما پیش بینی می کنیم که XTZ/USD سقوط کند و به سمت حمایت 6 دلار حرکت کند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ما پیش بینی می کنیم که XTZ/USD سقوط کند و به سمت حمایت 6 دلار حرکت کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Tezos امروز نزولی است.
  • XTZ/USD در حال حاضر 6.5 دلار معامله می شود.
  • پشتیبانی بعدی با قیمت 6 دلار

امروز، تجزیه و تحلیل قیمت تزوس منفی است، زیرا با وجود دست نخورده ماندن سطح حمایت 6.7 دلار، اوج های پایین تری ایجاد شد. در نتیجه، XTZ/USD به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه خواهد داد و پایین ترین سطح خود را ایجاد خواهد کرد. در این حالت ، XTZ/USD دوباره سطح پشتیبانی $ 6 را آزمایش می کند.

شمع روزانه زیر 10EMA بسته شد و این بدان معناست که روند صعودی که در این بازار آماده می شود شکسته است. این بدان معناست که XTZ/USD به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه می دهد. با نگاهی به نمودار ساعتی ، XRP/USD در بالای خط روند صعودی قرار گرفت که به نظر می رسد با بسته شدن شمعدان پایین امروز شکسته شده است. این همچنین نشان می‌دهد که XTZ/USD ممکن است حتی پایین‌تر هم بیاید. اگر XTZ/USD به آنجا بازگردد ، سطح 38.2٪ FIB Retracement نشان داده شده در زیر ممکن است سطح پشتیبانی خوبی باشد. اگر این اتفاق بیفتد و XTZ/USD به زیر 6 دلار برسد، دوباره شاهد آزمایش پشتیبانی بعدی با قیمت 6 دلار خواهیم بود.

از سوی دیگر ، اگر XTZ/USD دارای 6.7 دلار باشد و یک روند صعودی کوچک دیگر ایجاد کند ، ممکن است شاهد معاملات XTZ/USD به 8 دلار یا حتی بالاتر از آن باشیم. اگر قرار است این اتفاق بیفتد ، باید شاهد افزایش قابل توجهی در بازار بیت کوین و همچنین آلت کوین هایی مانند اتریوم باشیم.

حرکت قیمت Tezos در 24 ساعت گذشته: Tezos همچنان با حمایت 6.7 دلار به تجارت خود ادامه داد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که جفت ارز XTZ/USD نتوانست روند صعودی جدیدی را حفظ کند. در نتیجه ، Tezos به احتمال زیاد به روند نزولی خود ادامه می دهد. با نگاهی به نمودار ساعتی، XTZ/USD در زیر خط روند افزایشی معامله می‌شود که به نظر می‌رسد با شکسته شدن کندل پایین‌تر امروزی کاهش یافته است. این بدان معناست که XTZ/USD ممکن است برای آزمایش سطح پشتیبانی بعدی در 6 دلار کاهش یابد.

100EMA مدتی است که به عنوان یک مقاومت برای XTZ/USD عمل می کند، اما به نظر می رسد با بسته شدن شمع پایین تر امروز شکسته شده است. این نشان می دهد که XTZ/USD به احتمال زیاد

XTZ/USD در طول 24 ساعت گذشته بین 6.65 تا 6.80 دلار حرکت کرد که نشان دهنده نوسان کم در آن دوره زمانی است. حجم معاملات 34.6 درصد کاهش یافت و به 124.5 میلیون سهم رسید، در حالی که ارزش کل بازار حدود 5.76 میلیارد دلار است که آن را در جایگاه 35 جهان قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته XTZ/USD: XTZ امروز کاهش می یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم عملکرد قیمت تزوس را مشاهده کنیم که اوج‌های پایین‌تری را ایجاد می‌کند، که احتمالاً منجر به شکستن زیر سطح حمایت 6.7 دلار در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ما پیش بینی می کنیم که XTZ/USD سقوط کند و به سمت حمایت 6 دلاری حرکت کند 2
نمودار 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که جفت XTZ/USD نتوانست روند صعودی جدیدی را حفظ کند. در نتیجه ، Tezos به احتمال زیاد به روند نزولی خود ادامه می دهد. با نگاهی به نمودار ساعتی ، XTZ/USD زیر خط روند صعودی معامله شد که به نظر می رسد با بسته شدن شمعدان بالا امروز شکسته شده است. این بدان معناست که XTZ/USD ممکن است برای آزمایش سطح پشتیبانی بعدی در 6 دلار کاهش یابد.

مدتی است که 100EMA به عنوان مقاومتی در برابر XTZ/USD عمل می کند ، اما به نظر می رسد با بسته شدن شمع پایین امروز شکسته شده است. این نشان می دهد که XTZ/USD به احتمال زیاد به روند نزولی خود ادامه می دهد. ما هنوز نمودار روزانه را بررسی می کنیم ، XTZ/USD دیروز زیر 10EMA بسته شد ، این بدان معناست که XTZ/USD ممکن است برای پایین آمدن پایین ترین سطح پایین تر برود. اگر این اتفاق بیفتد ، ما دوباره سطح پشتیبانی بعدی را با $ 6 آزمایش می کنیم.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت Tezos در محدوده محدودی در حدود 6.7 دلار معامله می شود. با توجه به اینکه قله های پایین تر هنوز تعیین نشده اند ، ما پیش بینی می کنیم که XTZ/USD بیشتر سقوط کرده و به سمت پایین ترین سطح حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: نتیجه گیری

قیمت Tezos امروز نزولی است ، زیرا در 24 ساعت گذشته با وجود حفظ 6.7 دلار ، بالاترین سطح پایین تر نیز ثبت شد. در نتیجه، پیش‌بینی می‌کنیم که XTZ/USD کاهش یابد و در اوایل هفته آینده به سطح حمایت 6 دلاری حرکت کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.