منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از یک چرخش نزولی به 0.8534 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از یک چرخش نزولی به 0.8534 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت تزوس حاکی از یک روند نزولی برای امروز است و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از 11 دسامبر کاهش قابل توجهی داشته است. این یک علامت نگران کننده برای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت به 0.08351 دلار کاهش یافته است که در حال حاضر با توجه به قیمت در ماه های گذشته سطح بسیار پایینی است. با این حال، حمایت نیز در نزدیکی سطح 0.8351 دلار وجود دارد و سطح مقاومت در 0.9033 دلار است. ارزش بازار تزوس در حال حاضر 784 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 21 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: قیمت تزوس در 0.9033 دلار مقاومت پیدا کرد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس نشان می دهد که خرس ها برای امروز روند دارند و شمعدان های قرمز را تشکیل می دهند. روند نزولی دوباره تا حد زیادی به ارزش این ارز دیجیتال آسیب رسانده است زیرا XTZ در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.8534 دلار معامله می‌شود و جفت ارز دیجیتال 4.62 درصد در 24 ساعت گذشته و 14.84 درصد از دست دادن را نسبت به گذشته گزارش می‌کند. هفته میانگین متحرک (MA) در 0.9438 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

تصویر 344
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون روی 0.9033 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 8.36 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای XTZ است و ارزش باندهای بولینگر پایین در موقعیت 0.8335 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است. با ادامه فعالیت فروش در بازار، شاخص قدرت نسبی (RSI) با شیب نزولی در شاخص 38.98 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت رو به بالا بوده است، اما خرس ها قیمت را طی چهار ساعت گذشته به سمت پایین آورده اند و در صورت فروش، احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. فشار گسترش می یابد. اما تغییر روند نیز ممکن است.

تصویر 345
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

نوسانات XTZ/USD در نمودار 4 ساعته امروز در حال افزایش است، باند بالایی به 1.004 دلار رسیده است و باند پایینی به 0.8234 دلار کاهش یافته است، در حالی که میانگین این اندیکاتور 0.8234 دلار است. RSI در اینجا چرخشی نزولی نشان می دهد زیرا فشار فروش همچنان وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که ارزهای دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می کنند و فضای زیادی برای فعالیت بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.