منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از یک دوره صعودی در حدود 1.47 دلار در نوسان است

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از یک دوره صعودی در حدود 1.47 دلار در نوسان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس صعودی است و جفت XTZ/USD تا 1.48 دلار افزایش یافته است. با این حال، دارایی دیجیتال در حال حاضر با مقاومت در این سطح مواجه است و اگر گاوها نتوانند حرکت صعودی را حفظ کنند، ممکن است تا 1.44 دلار سقوط کند.

این جفت در حال حاضر با قیمت 1.47 دلار معامله می شود و در چند ساعت گذشته 1.65 درصد افزایش یافته است. دارایی دیجیتال قبلاً از این الگو خارج شده و به سمت صعودی رفته بود و در حال حاضر در حال آزمایش مجدد مقاومت در 1.48 دلار است. اگر خریداران بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این سطح برسانند، تزوس ممکن است تا 1.50 دلار افزایش یابد. از جنبه نزولی، سطح حمایت اول 1.44 دلار است. به دنبال آن سطح 1.42 دلار قرار می گیرد. اگر خرس‌ها قیمت‌ها را به زیر این سطوح برسانند، تزوس ممکن است به 1.40 دلار سقوط کند.

نمودار قیمت یک روزه XTZ/USD: با نزدیک شدن قیمت تزوس به 1.47 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Tezos، می بینیم که قیمت در حال حاضر در منطقه شکست بین 1.48 تا 1.44 دلار است. حرکت در هر جهت می تواند لحن حرکت بعدی را تنظیم کند. گاوها در 24 ساعت گذشته کنترل را در دست داشتند و قیمت تزوس را به 1.47 دلار رساندند.

حد بالای باند بولینگر 1.48 دلار است که قوی ترین مقاومت برای گاوها است در حالی که حد پایین در 1.42 دلار سطح حمایت فوری است. MACD ادامه حرکت صعودی را نشان می دهد زیرا خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال قرار دارد.

تصویر 261
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 65 قرار دارد و به تدریج در حال افزایش است. این نشان می دهد که گاوها برای بالا بردن قیمت ها در کوتاه مدت حرکت دارند. با این حال، اگر RSI به زیر 60 سقوط کند، نشان دهنده ضعف در حرکت صعودی است.

نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD: سرعت حرکت صعودی افزایش می یابد

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس، می بینیم که قیمت تزوس در حال حاضر در یک روند صعودی است. قیمت‌ها همراه با کانال صعودی معامله می‌شوند و خروج از محدوده فعلی می‌تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند. در نمودار قیمت 4 ساعته، خریداران در حال حاضر تحت کنترل هستند زیرا قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک معامله می شوند.

تصویر 260
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 58.17 است که یک منطقه خنثی را نشان می دهد. به نظر می رسد نشانگر MACD 4 ساعته در زیر خط MACD حرکت می کند که یک علامت صعودی است. هر دو گروه بولینگر ممکن است با افزایش قیمت در بازار شاهد گسترش باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

از تحلیل تکنیکال بالا می توان نتیجه گرفت که تحلیل قیمت تزوس در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد. گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت ها را دارند و خروج از محدوده فعلی می تواند باعث شود که قیمت ها سطح مقاومت بعدی را در 1.50 دلار هدف قرار دهند. با افزایش فشار خرید، گاوها فشار بیشتری وارد کرده اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.