منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از شیب نزولی به 1.31 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ پس از شیب نزولی به 1.31 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل Tezos روند نزولی قوی را برای ارز دیجیتال امروز نشان می دهد، زیرا ارزش سکه کاهش قابل توجهی داشته است. روند کاهشی مداوم ارزش ارز دیجیتال را به پایین ترین سطح 1.31 دلار کاهش داده است. اگرچه گاوها در ابتدای هفته بر بازار تسلط داشتند، خرس ها در ساعات گذشته تلاش کرده اند موقعیت برنده را تضمین کنند.

سطح بعدی پشتیبانی از Tezos 1.30 دلار است. این یک سطح کلیدی است که باید تماشا کرد زیرا شکست زیر این می تواند نشانه نزول بیشتر ارز دیجیتال باشد. قیمت تزوس در حال حاضر 1.31 دلار معامله می شود و در روز 2.24 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال 1.19 میلیارد دلار است و در رتبه بندی ارزش بازار در رتبه 42 قرار دارد. با حجم معاملات 24 ساعته 20 میلیون دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در تحلیل قیمت 4 ساعته: ارزش سکه به 1.31 دلار کاهش می یابد

به نظر می رسد تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس، بازار را به دنبال یک حرکت مثبت با ورود نوسانات بازار به یک حرکت نزولی و در نتیجه بسته شدن بازار نشان می دهد. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو حالت باشد.

تصویر 297
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 1.36 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای XTZ است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 1.30 دلار است که قوی‌ترین حمایت را از ارز دیجیتال میم نشان می‌دهد. نشانگر MACD علائم نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال بالای خط MACD است و هر دو به سمت پایین شیب دارند. اندیکاتور RSI نیز به سمت منطقه اشباع فروش با مقدار 41.09 متمایل شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار روزانه: قیمت ها به دنبال پشتیبانی 1.30 دلار هستند

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می‌دهد که قیمت‌ها در 24 ساعت گذشته بین 1.30 تا 1.36 دلار معامله می‌شوند و این ارز دیجیتال نتوانسته از مقاومت 1.36 دلار خارج شود. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها زیر میانگین متحرک قرار دارند.

تصویر 298
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر هر دو به سمت یکدیگر حرکت می کنند که نشانه ای از کاهش نوسانات بازار است. خط MACD در خطر عبور از زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 40.82 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت نزولی متزلزل نشان می دهد که پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. بازار در روزهای آینده پتانسیل بازگشت را نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت تزوس فراتر از انتظار کمک کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.