منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ در حدود 1.89 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها به دنبال شکست هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ در حدود 1.89 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها به دنبال شکست هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 91
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک مقطع بحرانی قرار دارند و یک شکست قریب الوقوع است. گاوها در تلاش هستند تا قیمت ها را در حدود 1.89 دلار حفظ کنند زیرا یک روند صعودی جزئی شکل می گیرد. بازار تزوس پس از نصف شدن، حداقل بسیار هیجان انگیز بوده است. پس از یک دوره کوتاه تثبیت، قیمت ها یک بار دیگر شروع به حرکت بالاتر کردند. قیمت XTZ تنها 0.02 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 1.89 دلار معامله می شود. حجم معاملات برای قیمت XTZ در حال حاضر 47,728,411.09 دلار است در حالی که ارزش بازار آن 1,693,120,793.67 دلار است.

فاز تلفیقی فعلی در سه روز گذشته ادامه دارد و قیمت XTZ اکنون در محدوده محدودی بین 1.80 تا 1.89 دلار معامله می شود. گاوها تاکنون موفق شده اند از سطح حمایت 1.80 دلار دفاع کنند و اکنون به دنبال شکست به بالای مقاومت 1.89 دلار هستند. یک شکست موفقیت آمیز در را برای حرکت به سمت 2.00 دلار باز می کند. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. با این حال، گاوها باید نسبت به بازگشت احتمالی نزولی در صورتی که نتوانند قیمت ها را در کوتاه مدت به بالای 1.89 دلار برسانند، محتاط باشند.

تحلیل قیمت XTZ/USD: تحلیل فنی

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که قیمت XZT در چند روز گذشته در محدوده 1.8-2 دلار در نوسان بوده است (بازه زمانی روزانه). میانگین متحرک 50 روزه تا حدودی از قیمت ها حمایت کرده است و گاوها در حال حاضر تلاش می کنند قیمت ها را به بالای مقاومت 1.89 دلار برسانند. شکست موفقیت‌آمیز تغییر روند صعودی را تایید می‌کند و می‌تواند در کوتاه‌مدت منجر به حرکت به سمت 2.10 دلار شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 46.77 است و نشان می دهد که قیمت XTZ در حال حاضر در منطقه خنثی است. اگر قیمت ها در کوتاه مدت به بالای 1.89 دلار نرسند، احتمالاً احساسات بازار با فشار فروش مواجه خواهد شد.

شرایط فعلی بازار برای شکست بالای 1.89 دلار مساعد است. گاوها باید به اندازه کافی حرکت کنند تا قیمت ها را به بالای مقاومت 1.89 دلار برسانند تا روند معکوس شدن روند صعودی را تأیید کنند. خط MACD در حال حاضر در آستانه یک کراس اوور صعودی است و شکست موفقیت آمیز می تواند منجر به حرکت به سمت 2.10 دلار در کوتاه مدت شود.

تصویر 90
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

هیستوگرام های نمودار روزانه به آرامی در حال شتاب گرفتن هستند و در حال حاضر در منطقه سبز هستند. این نشان می دهد که گاوها به آرامی کنترل بازار را به دست می آورند. باندهای بولینگر خنثی هستند و در حال حاضر هیچ سیگنال معاملاتی واضحی ارائه نمی دهند که نشان می دهد نوسانات بازار پایین است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت 4 ساعته: XTZ در یک مثلث نزولی معامله می کند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Tezos نشان می دهد که قیمت های XTZ/USD از ابتدای ژوئن در یک الگوی مثلث نزولی معامله می شوند. مثلث نزولی یک الگوی معکوس نزولی است و زمانی شکل می‌گیرد که قیمت به اوج‌های پایین‌تر و پایین‌ترین حد خود برسد.

قیمت XTZ در حال حاضر در سطح 1.89 دلار معامله می شود و در سطح 1.92 دلار با مقاومت مواجه است. الگوی مثلث نزولی دارای هدف شکست نزولی 1.80 دلاری است که سطح حمایت قیمت XTZ نیز می باشد.

تصویر 89
XTZ/USD، نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 48.44 است و نشان می دهد که قیمت ها از هم اکنون در منطقه خنثی هستند. نشانگر MACD در منطقه نزولی دیده می شود و سیگنال فروش می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

قیمت‌های تزوس در حال حاضر در حدود 1.89 دلار تثبیت می‌شوند، زیرا گاوها به دنبال شکست بالای 4.50 دلار هستند. شکست موفقیت‌آمیز تغییر روند صعودی را تأیید می‌کند و می‌تواند منجر به حرکت به سمت 2.10 دلار در کوتاه مدت شود. شرایط فعلی بازار برای یک شکست مساعد است و گاوها باید به اندازه کافی حرکت کنند تا قیمت ها را به بالای 1.92 دلار برسانند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.