منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ در بحبوحه بازار نزولی به 1.02 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ در بحبوحه بازار نزولی به 1.02 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند نزولی را تجربه کرده است. بازار معاملات خود را در منطقه صعودی آغاز کرد و قیمت XTZ به بالاترین سطح 10.5 دلار در روز رسید. با این حال، هنگامی که بازار شروع به نشان دادن علائم ضعف کرد، کاهش شدید قیمت وجود داشت که منجر به کاهش XTZ به زیر 1.00 دلار شد.

در حالی که به نظر می رسد تزوس در بازار نزولی فعلی با روزهای سختی روبرو است، هنوز امیدی برای ارز دیجیتال وجود دارد. اول، پشتیبانی از قیمت های XTZ در 1.00 دلار وجود دارد، که به این معنی است که کاهش بیشتر قیمت دشوار خواهد بود. علاوه بر این، XTZ/USD بیش از 2.19 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است، که نشان دهنده بازگشت احتمالی قیمت است.

نمودار قیمت یک روزه XTZ/USD: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 1.02 دلار کاهش داد

تحلیل قیمت یک روزه تزوس یک بار دیگر روند نزولی را برای تابع قیمت نشان می دهد. خرس ها توانسته اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت تا 1.02 دلار کاهش یافته است. اگرچه گاوها در اوایل امروز توانستند برتری خود را حفظ کنند، خرس‌ها توانستند جایگاه خود را حفظ کنند و در پایان روز شاهد یک حرکت نزولی بودیم.

تصویر 232
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت صعودی بود زیرا گاوها در چند روز گذشته تسلط داشتند، اما امروز چرخشی در روندها مشاهده شده است. نوسانات پایین است زیرا باند بولینگر بالا به موقعیت 1.02 دلار حرکت کرده است، در حالی که باند بولینگر پایین در 1.01 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی در یک شیب نزولی تند با شاخص 41.14 قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس تایید می کند که روند نزولی در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 1.02 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کرده اند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت در حال تشدید است.

تصویر 231
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

شاخص RSI نیز رو به پایین است و از سطح فروش بیش از حد 35 در RSI 35.09 عبور کرده است. با این حال، برخی از شاخص‌های فنی مثبت نیز وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است یک معکوس در کارت‌های تزوس وجود داشته باشد. به عنوان مثال، خط MACD به قلمرو منفی رسیده است و نشان می دهد که می توانیم در آینده نزدیک انتظار حرکت صعودی را داشته باشیم. باندهای بولینگر نیز در حال باریک شدن هستند که نشان می‌دهد نوسانات در حال کاهش است و می‌توانیم در روزهای آینده شاهد تغییر قیمت باشیم.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

در 24 ساعت گذشته رکودی در تحلیل قیمت تزوس مشاهده شده است، زیرا خرس‌ها در حال بازیافتن قدرت و در نتیجه فروش سنگین بوده‌اند. پس از تغییر ناگهانی روند، قیمت تا سطح 1.02 دلار کاهش یافته است، اما روند صعودی ممکن است نزدیک به گوشه باشد، زیرا چندین شاخص فنی مثبت وجود دارد که نشان می دهد یک تغییر قیمت در افق است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.