منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ به 2.06 دلار افزایش یافت و یک شبه 10 درصد ارزش افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ به 2.06 دلار افزایش یافت و یک شبه 10 درصد ارزش افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس حاکی از بهبود قیمت است زیرا گاوها یک بار دیگر بازگشت قوی داشته اند. هفته گذشته برای بازار بسیار دلسرد کننده بود زیرا منحنی قیمت در ابتدای هفته به سمت پایین حرکت کرد.

با این حال، امروز وضعیت برعکس است زیرا ارز دیجیتال پس از سه روز تلاش صعودی، برای حفظ قیمت خود در بالای 2.06 دلار در حال افزایش است. همانطور که حرکت صعودی در حال رشد است، بهبود بیشتر قیمت در ساعات آینده بسیار امکان پذیر است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: قیمت از مرز روانی 2 دلار عبور می کند

تحلیل قیمت یک روزه تزوس پس از یک روند نزولی متوالی دوباره در جهت صعودی حرکت می کند. قیمت امروز تا 2.06 دلار افزایش یافته است که می تواند موفقیت بزرگی برای این ارز دیجیتال در نظر گرفته شود زیرا در 24 ساعت گذشته ارزش 10.13 درصدی را به دست آورده است.

انتظار می رود پیشرفت بیشتری وجود داشته باشد زیرا حرکت صعودی هر روز در حال تقویت است. شاخص های مهم دیگر عبارتند از میانگین متحرک (MA) که در موقعیت 1.9 دلار در روز قرار دارد.

xtz 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD. منبع: TradingView

با کاهش نوسانات در چند روز گذشته، مقادیر باندهای بولینگر نیز تغییر کرده است. در حال حاضر، مقدار بالا در $2.1 قرار می گیرد که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که مقدار پایین در $1.6 نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز افزایش یافته و به سمت شاخص 50 حرکت کرده است و منحنی همچنان رو به بالا است و به عملکرد خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت XTZ/USD نیز روند صعودی را دنبال می کند، زیرا قیمت دوباره ارتقا یافته است. سطوح قیمت ها پس از طفره رفتن از اصلاحاتی که در چند ساعت گذشته رخ داد، در حال افزایش است. در حال حاضر، قیمت در مرز 2.06 دلار قرار دارد و انتظار می‌رود که از اینجا به سمت موقعیت بسیار بهتری افزایش یابد، زیرا باندهای بولینگر گسترش یافته‌اند. میانگین متحرک هنوز در مقایسه با قیمت بسیار پایین است زیرا در 1.9 دلار وجود دارد، اما روند افزایشی نیز دارد.

xtz 4 ساعت
نمودار قیمت XTZ/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات در سمت افزایش است زیرا باند بولینگر بالا تا 2.01 دلار و باند بولینگر پایین تا 1.82 دلار کاهش یافته است. امتیاز RSI نیز به دلیل روند صعودی افزایش یافته و به شاخص 65 رسیده است و شیب تند به سمت بالا است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که قیمت امروز در حال بالا رفتن است زیرا در 4 ساعت گذشته از حد بالایی شاخص نوسانات در کاراکتر 4 ساعته عبور کرده است. اگر آن را با آمار هفته گذشته مقایسه کنیم، قیمت به طور قابل توجهی بهبود یافته است. شانس بیشتری برای بهبودی برای گاوها وجود دارد و ممکن است قیمت از مقاومت حیاتی 2.13 دلار عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.