منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ از 1.40 دلار فراتر رفت، زیرا گاوها با هم مبارزه می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت XTZ از 1.40 دلار فراتر رفت، زیرا گاوها با هم مبارزه می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس برای امروز صعودی است، زیرا افزایش قیمت تا 1.40 دلار مشاهده شده است. گاوها در ایجاد یک خط روند صعودی اندک برای تابع قیمت در طول 24 ساعت گذشته موفق بوده اند و روند در زمان نگارش نیز یکسان است. اگرچه قیمت اوایل امروز به ارتفاع 1.41 دلار رسید، به دلیل مقاومت قوی موجود در این سطح، عملکرد قیمت به عقب برگشت و قیمت XTZ/USD به سطح حمایت 1.36 دلار سقوط کرد.

حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، زیرا در حال حاضر روی 20,832,731 دلار قرار دارد که نشان دهنده قدرت گرفتن گاوها است. ارزش بازار سکه نیز در حال افزایش است و در حال حاضر 20,832,731 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در نمودار قیمت یک روزه: گاو نر موفق در ایجاد یک روند صعودی کوتاه مدت

نمودار 1 روزه تحلیل قیمت تزوس حاکی از روند صعودی بازار امروز است که کاملاً غیرمنتظره بوده است. سطح قیمت ها به طور ناگهانی ارتقا یافته است، که به حرکت صعودی قیمت فشار وارد کرده است. با این وجود، افزایش قیمت شگفت‌انگیز بوده است زیرا در وهله اول انتظار می‌رفت خرس‌ها رشد کنند. جفت XTZ/USD طی 24 ساعت گذشته افزایش 1.41 درصدی در ارزش را نشان می دهد زیرا روند کلی اندکی صعودی بوده است.

تصویر 250
XTZ/USD در نمودار قیمت 24 ساعته، منبع: TradingView

حد بالایی باندهای بولینگر در علامت 1.41 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای XTZ است تا در صورت ادامه حرکت صعودی بر آن غلبه شود، در حالی که باند پایین در سطح 1.36 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از XTZ است و میانگین میانگین شاخص وجود دارد در 1.38 دلار زیر سطح قیمت. میانگین متحرک 24 ساعته (MA) در حال حاضر در سطح 1.38 قرار دارد و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 52.32 قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد حرکت بازار در حال افزایش است.

تحلیل قیمت Tezos: با نزدیک شدن XTZ/USD به 1.40 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه امروز پس از برتری صعودی صعودی بوده است. به طور کلی این روند در 4 ساعت گذشته به طور مداوم صعودی بود تا زمانی که سکه به مقاومت قوی در 1.41 دلار رسید.

تصویر 249
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، باند بالایی در 1.40 دلار و باند پایینی 1.37 دلار برای XTZ وجود دارد. MA در سطح 1.38 دلار قرار دارد و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 52.52 قرار دارد و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد ممکن است حرکت صعودی افزایش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس به این نتیجه می رسد که قیمت های XTZ در حال حاضر به شیوه ای صعودی معامله می شوند و احتمالاً در کوتاه مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هر دو شاخص فنی ساعتی و روزانه در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارند و نشان می دهند که گاوها در بازار دست بالا را دارند.