منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت پس از رسیدن به سقف 6.31 دلار به شدت پایین می آید

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت پس از رسیدن به سقف 6.31 دلار به شدت پایین می آید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت متعاقباً کاهش یافت.
  • تحلیل قیمت تزوس نزولی را تایید می کند.
  • پشتیبانی همچنان در سطح 6.05 دلار تنظیم شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال زیان زیادی است زیرا قیمت در چند هفته گذشته با کاهش مداوم روبرو بوده است. حرکت نزولی در دو هفته گذشته روند صعودی داشته و روند نزولی مشاهده شده است. این تأثیرات کاملاً منفی بر ارزش کلی بازار XTZ/USD داشته است زیرا کاهش ارزش ثابتی در پی داشته است. پس از فشار نزولی مداوم، قیمت به سطح 6.31 دلار کاهش یافت.

نمودار قیمت یک روزه XTZ/USD: با اعمال کنترل بیشتر خرس ها، قیمت ثابت می ماند

تحلیل یک روزه قیمت تزوس تایید می کند که یک روند نزولی در چند هفته گذشته در اوج خود بوده است. قیمت پس از کاهش مداوم در این بازه زمانی به سطوح هشدار دهنده کاهش یافت. کاهش قیمت در 24 ساعت گذشته و همچنین ارزش XTZ/USD به سطح 6.31 دلار کاهش یافته است. قیمت به پایین‌تر از میانگین متحرک (MA) نیز رسیده است که در 6.47 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت پس از رسیدن به مرز 6.31 دلار به شدت پایین می آید
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت کرده است که تأیید دیگری از نزول جریان است. علاوه بر این، شاخص باندهای بولینگر تغییر در مقادیر را نشان می دهد و همچنین اکنون مقدار بالایی در 7.36 دلار و مقدار پایین تر در 6.05 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 46 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس: گاوها همچنان قادر به شکستن مرز 6.62 دلار نیستند

تحلیل چهار ساعته قیمت تزوس اعلام می کند که قیمت در چند ساعت اخیر به طور ناگهانی کاهش یافته است. با کاهش قیمت در بحبوحه بهبود صعودی، روندها تغییر ناگهانی پیدا کردند. خط روند کوتاه مدت اکنون یک حرکت نزولی را دنبال می کند زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته به سطح 6.33 دلار کاهش یافته است. مقدار میانگین متحرک (MA) هنوز در یک موقعیت نسبتاً پایدار یعنی 6.397 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت پس از رسیدن به مرز 6.31 دلار 2 به شدت پایین می آید
نمودار قیمت XTZ/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش بوده است به همین دلیل میانگین باندهای بولینگر اکنون در سطح 6.23 دلار است. مقادیر اندیکاتور باندهای بالا و پایین بولینگر تغییر کرده است و اکنون باند بالایی 6.63 دلار است در حالی که باند پایینی 5.81 دلار است. امتیاز RSI در نتیجه روند کاهشی به 48.1 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: قیمت پس از رسیدن به مرز 6.31 دلار به شدت پایین می آید
نمودار شاخص های فنی XTZ/USD. منبع: TradingView

سفر کلی قیمت کاملاً ناخوشایند باقی مانده است زیرا قیمت در ماه‌های گذشته به پایین‌ترین حد خود رسیده است. نمودار شاخص های فنی برای XTZ/USD کاهش ارزش سکه و همچنین سیگنال نزولی را به تصویر می کشد. 12 اندیکاتور در سطح فروش، 9 اندیکاتور در سطح خنثی و تنها 5 اندیکاتور در سطح خرید وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک به دلیل کاهش مداوم قیمت، نتایج مشابهی را دیکته کرده است. 9 اندیکاتور در سمت فروش، پنج اندیکاتور در سمت خرید و یک اندیکاتور در سمت خنثی وجود دارد. اسیلاتورها نیز یک سیگنال نزولی برای روز ارائه می دهند و سه نوسانگر در موقعیت فروش، هشت نوسانگر در موقعیت خنثی و نوسانگر صفر در موقعیت خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

یک روند نزولی ثابت برای XTZ/USD در چند هفته گذشته دنبال شده است. این به این دلیل است که خرس‌ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده‌اند و قیمت را به سطح 6.31 دلار کاهش داده‌اند. اگرچه گاوها تلاش می‌کنند تا موقعیت خود را بازیابند، خرس‌ها به شدت در موقعیت بالایی ایستاده‌اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.