منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: سطح قیمت XTZ پس از آخرین چرخش نزولی به 1.40 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: سطح قیمت XTZ پس از آخرین چرخش نزولی به 1.40 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز تزوس نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی غالب هستند که از زمان رالی بازار دیروز مشاهده شده است. کاهش 2.15 درصدی قیمت ها، XTZ را از 1.44 دلار به 1.40 دلار کاهش داده است. روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا قیمت XTZ نزدیک به مرز پایین کانال نزولی معامله می شود.

پشتیبانی از قیمت XTZ در 1.40 دلار وجود دارد، و شکست به زیر این سطح می تواند منجر به سقوط آزاد XTZ به سمت منطقه 1.39 دلار شود، در حالی که برای گاوها برای در دست گرفتن کنترل بازار، حرکت بالای 1.44 دلار لازم است. ارزش بازار تزوس 1.23 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 23 میلیون دلار ثبت شده است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: قیمت به 1.40 دلار کاهش می یابد

تحلیل 24 ساعته قیمت تزوس روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کرده اند زیرا هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. قیمت در حال حاضر 1.40 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تصویر 87
منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی ادامه روند نزولی را نشان می دهند زیرا اندیکاتور RSI زیر سطح 50 قرار دارد و به سمت شرایط فروش بیش از حد پیش می رود. فروش از بالاترین قیمت، قیمت XTZ را به زیر سطح حمایت کلیدی در 1.42 دلار و همچنین پایین تر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) در 1.44 دلار رسانده است. میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه در حال روند هستند. به سمت جنوب، که نشانه آن است که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. باندهای بولینگر نیز افزایش یافته است که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار است.

اقدام قیمت تزوس در نمودار قیمت 4 ساعته: خط روند نزولی دست نخورده است

نمودار 4 ساعته XTZ/USD یک کانال نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در داخل کانال نزولی معامله می شود. اگر قیمت به زیر 1.40 دلار برسد، روند نزولی ادامه خواهد داشت و این می تواند منجر به کاهش قیمت فعلی به سمت منطقه 1.39 دلار شود. کانال نزولی یک الگوی نزولی است و در شرایطی شکل گرفته است که طی چند ساعت گذشته اقدام قیمت به اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها تبدیل شده است.

تصویر 85
منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر در 1.44 دلار است که به عنوان مقاومت سفت برای قیمت های تزوس عمل می کند. مرز پایین باند بولینگر 1.40 دلار است که احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت XTZ عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 47.41 قرار دارد و در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشانه ای از این است که بازار در قلمرو نزولی قرار دارد. میانگین متحرک 4 ساعته 1.42 دلار است که بالاتر از قیمت فعلی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که احساسات بازار نزولی در جریان باز شدن امروز بازار شکل گرفته است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. شاخص های فنی نیز حاکی از نزولی بودن بازار هستند و کاهش بیشتر قیمت در کوتاه مدت پیش بینی می شود. اگر گاوها قیمت ها را به بالای 1.44 دلار برسانند، ممکن است سعی کنند کنترل بازار را در دست بگیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.