منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: حرکت نزولی قیمت XTZ را به 1.43 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: حرکت نزولی قیمت XTZ را به 1.43 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که احساسات بازار نزولی است و قیمت ممکن است به کاهش ادامه دهد. قوی ترین مقاومت برای XTZ/USD در 1.45 دلار و در حالی که پشتیبانی در 1.41 دلار است. قیمت تزوس در روزهای اخیر بهبودی جزئی داشته است، با این حال، به نظر می‌رسد که روند صعودی شکست خورده است زیرا قیمت‌ها بار دیگر به زیر مرز 2.00 دلار سقوط کرده است.

احساسات کلی بازار برای تزوس نزولی است زیرا سرمایه گذاران در مورد شرایط فعلی بازار محتاط هستند. حجم معاملات برای قیمت XTZ/USD در حال کاهش است، که اکنون به 20,736,225 دلار رسیده است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 1.43 دلار تجمیع شده است. ارزش کل بازار برای Filecoin اکنون به 1,299,561,647 دلار است زیرا این ارز دیجیتال در 41 جایگاه در لیست CoinMarketCap باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه: بازار به سمت پایین حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در یک بازه زمانی 24 ساعته نشان می دهد که نوسانات بازار یک جهت کاهشی را دنبال می کند. این بدان معنی است که قیمت XTZ/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهد بود. نوسانات کمتر به معنای احتمال کمتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر در 1.46 دلار وجود دارد در حالی که حد پایین در 1.41 دلار است. قیمت در حال حاضر نزدیک به وسط باند بولینگر معامله می شود که نشان دهنده کاهش نوسانات بازار است.

تصویر 7
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

هیستوگرام همگرایی/واگرایی میانگین متحرک از یک تقاطع نزولی پشتیبانی می کند، زیرا خط MACD (آبی) از زیر خط سیگنال (قرمز) عبور می کند. این نشان می دهد که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. شاخص استحکام نسبی در حال حاضر روی 45.78 قرار دارد و هیچ حد و مرزی را نشان نمی دهد که حاکی از عدم وجود شرایط گران فروشی یا خرید در بازار است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: حرکت نزولی قیمت را به 1.43 دلار بازمی گرداند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت تزوس یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا با وجود عملکرد صعودی قیمت در ساعات آغازین جلسه امروز، قیمت دوباره دچار کاهش شده است. چند ساعت آینده برای بازار بسیار مهم خواهد بود زیرا چند کندل بعدی بینش بیشتری از روند کوتاه مدت بازار ارائه می دهد.

تصویر 8
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

نوسانات برای جفت XTZ/USD در نمودار 4 ساعته ملایم است زیرا باند بولینگر بالایی با قیمت 1.46 دلار معامله می شود که به عنوان مقاومت فوری برای قیمت ها عمل می کند، در حالی که باند پایین تر بولینگر در 1.41 دلار است که ممکن است در صورت وجود پشتیبانی ارائه دهد. شکست نزولی RSI وارد نیمه پایینی منطقه خنثی شده و در شاخص 43 حضور دارد. شیب پایین RSI نشان دهنده افزایش فعالیت فروش است. خط MACD بیش از خط سیگنال است که نشان دهنده روند صعودی بازار در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

در نتیجه، تجزیه و تحلیل کلی قیمت Tezos نزولی است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 1.43 دلار ادغام می شود. با ادامه وزش بادهای نزولی، شاخص های بازار به حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت اشاره می کنند. سرمایه گذاران همچنان نسبت به شرایط فعلی اقتصادی محتاط هستند. در صورت تداوم فشار فروش، کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.