منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: حرکت صعودی ارزش XTZ/USD را تا مرز 2.13 دلار احیا می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: حرکت صعودی ارزش XTZ/USD را تا مرز 2.13 دلار احیا می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس صعودی است و جفت XTZ/USD تا سطح 2.13 دلار افزایش یافته است. با این حال، دارایی دیجیتال در این مرحله با مقاومت روبرو شده است و ممکن است برای پشتیبانی آزمایشی 1.96 دلار عقب نشینی کند. اقدام قیمت اخیراً یک الگوی شمعدانی افزایشی ایجاد کرده است که نشان می‌دهد خرس‌ها در حال از دست دادن کنترل هستند. در حال حاضر، قیمت دقیقا زیر مرز بالای کانال در 2.19 دلار است. شکست بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که تزوس سطح مقاومت بعدی را در 2.63 دلار هدف قرار دهد. از سوی دیگر، عدم عبور از 2.19 دلار ممکن است منجر به عقب نشینی قیمت برای پشتیبانی آزمایشی در 1.96 دلار شود.

تصویر 592
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

حجم معاملات در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 81,365,664 دلار رسیده است، بنابراین، گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند، قیمت Tezos در حال حاضر در منطقه شکست قرار دارد و حرکت در هر جهت می تواند تعیین کننده باشد. لحن برای حرکت بعدی ارزش بازار برای قیمت Tezos در حال حاضر 1,911,476,583 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: با نزدیک شدن قیمت تزوس به 2.13 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس، می بینیم که قیمت در حال حاضر در منطقه شکست بین 2.19 تا 1.96 دلار است. حرکت در هر جهت می تواند لحن حرکت بعدی را تنظیم کند. گاوها در 24 ساعت گذشته کنترل را در دست داشتند زیرا قیمت تزوس را به 2.13 دلار رساندند.

تصویر 594
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده در حال حاضر در یک متقاطع صعودی قرار دارد، با میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) بالاتر از SMA 200 روزه. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است و گاوها کنترل بازار را در دست دارند. MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می‌دهد گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت را دارند.

RSI در حال حاضر روی 68 است و در حال افزایش است که نشان می دهد قیمت Tezos در محدوده صعودی قرار دارد. با این حال، به سطوح بیش از حد خرید نزدیک می‌شود، که می‌تواند شاهد استراحت گاوها باشد و به خرس‌ها اجازه دهد کنترل بازار را در دست بگیرند.

عملکرد قیمت Tezos در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های XTZ آماده شکستن مقاومت کلیدی بعدی در 2.19 دلار هستند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس، می بینیم که قیمت تزوس در حال حاضر در یک روند صعودی است. قیمت‌ها همراه با کانال صعودی در حال معامله هستند و یک شکست از محدوده فعلی می‌تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند. در نمودار قیمت 4 ساعته، خریداران در حال حاضر تحت کنترل هستند زیرا قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک معامله می شوند.

تصویر 593
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

رنگ آبی درون خطی MACD بالای خط سیگنال قرمز قرار دارد که نشان می‌دهد گاوها برای بالا بردن قیمت‌ها حرکت دارند. RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد قیمت ها برای اصلاح هستند. 50 SMA در حال حاضر پشتیبانی را با قیمت 1.96 دلار ارائه می کند، و حرکت به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها برای آزمایش سطح پشتیبانی بعدی در 1.78 دلار شود. گاوهای XTZ/USD باید مقاومت 2.19 دلار را بشکنند تا قیمت ها را بالاتر ببرند. شکست در انجام این کار می تواند منجر به کاهش قیمت ها برای آزمایش شود

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

از تحلیل تکنیکال بالا می توان نتیجه گرفت که قیمت تزوس در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد. گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت ها را دارند و خروج از محدوده فعلی می تواند باعث شود که قیمت ها سطح مقاومت بعدی را در 2.19 دلار هدف قرار دهند. با این حال، RSI در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد است و اصلاح آن را نمی توان رد کرد. با مشاهده افزایش فشار خرید، گاوها فشار بیشتری وارد کرده اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.