منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: با ادامه حاکمیت گاوها، قیمت XTZ/USD به سمت 1.48 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: با ادامه حاکمیت گاوها، قیمت XTZ/USD به سمت 1.48 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که گاوها در حال تلاش برای بهبود دوباره هستند. قیمت در حال افزایش بوده و قصد دارد از سطح مقاومت 1.52 دلار عبور کند. روند صعودی اخیر کاملاً دلگرم کننده بوده است زیرا به نظر می رسد گاوها کنترل کامل را در دست دارند. قیمت XTZ با مقاومت اندکی در 1.52 دلار روبرو شده است. این ممکن است نشان دهنده این باشد که گاوها کنترل خود را از دست می دهند و خرس ها ممکن است به زودی قدرت را در دست بگیرند. پشتیبانی از XTZ/USD با قیمت 1.46 دلار موجود است. با این حال، اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، ممکن است پشتیبانی در 1.40 دلار پیدا کند.

احساسات کلی بازار صعودی است زیرا قیمت ها در جهت صعودی حرکت می کنند. گاوها باید از سطح مقاومت 1.52 دلار عبور کنند و برای یک روند صعودی پایدار، بالاتر از آن باقی بمانند. ارزش بازار تزوس در حال حاضر 1.17 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 38 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: XTZ پس از حرکت صعودی قوی 0.4 درصد افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Tezos برای ارز دیجیتال مثبت است زیرا مقدار قابل توجهی در ارزش قیمت افزایش یافته است. قیمت در حال حاضر از سطح 1.45 دلار فراتر رفته و قصد دارد در سطح بالاتری قرار گیرد. سکه در حال حاضر حدود 0.04 درصد ارزش به دست آورده است که با گذشت زمان افزایش می یابد زیرا قیمت در حال حاضر به 1.48 دلار می رسد. با این حال، همانطور که قبلاً گفته شد، سکه در صورت مشاهده در دو روز گذشته، 2.56 درصد از دست داده است.

تصویر 259
تحلیل قیمت XTZ/USD در نمودار قیمت یک روزه، منبع: TradingView

نشانگر فنی نمودار قیمت 24 ساعته در حال حاضر سیگنال متقاطع صعودی را ارائه می دهد زیرا خط MACD در بالای خط سیگنال حرکت می کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 48.33 است که یک عدد کاملاً متوسط ​​است و منحنی این اندیکاتور رو به بالا است که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند. خط 50 MA در حال حاضر 1.53 دلار است و خط 200 MA در 1.49 دلار قرار دارد که ممکن است به عنوان سطح حمایتی برای سکه در صورت سقوط قیمت عمل کند.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نمودار قیمت 4 ساعته: شتاب صعودی ایجاد می شود

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا گاوها در چند ساعت گذشته قدرت خود را به دست آورده اند. قیمت فعلی XTZ/USD 1.52 دلار است و انتظار می‌رود که ارتفاع بیشتری را نیز لمس کند. گاوها از این موقعیت استفاده کرده اند زیرا توانسته اند روند نزولی مستمر را معکوس کنند.

تصویر 258
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

امتیاز RSI نیز بهبود یافته است و در حال حاضر در 41.08 است که نشانه خوبی برای گاوها است. شاخص میانگین متحرک نیز در حال حاضر نشانه های متقاطع صعودی را نشان می دهد زیرا 50 MA در حال حاضر در 1.49 دلار است و خط 200 MA در 1.48 دلار قرار دارد که سطح بسیار پایین تری است. نشانگر MACD 4 ساعته نیز در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا هیستوگرام از یکدیگر جدا می شود و خط MACD نیز در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت Tezos نشان می دهد که روند XTZ/USD در روز صعودی بوده است زیرا گاوها در تلاش برای بهبودی پس از یک دوره طولانی ضرر هستند. قیمت مجدداً افزایش یافته است زیرا با موفقیت به موقعیت 1.48 دلار رسیده است. انتظار می رود تا زمانی که حمایت دست نخورده باقی بماند، حرکت صعودی در آینده تشدید شود. به طور کلی، با افزایش قیمت گاوها، شانس بهبود قیمت ارز دیجیتال افزایش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.