منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ارزش XTZ پس از یک روند صعودی به 1.43 دلار ارتقا می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ارزش XTZ پس از یک روند صعودی به 1.43 دلار ارتقا می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس برای امروز صعودی است، زیرا افزایش قیمت تا 1.43 دلار مشاهده شده است. گاوها در ایجاد یک خط روند صعودی برای تابع قیمت طی چند روز گذشته موفق بوده اند و روند امروز نیز به همین صورت است. اگرچه قیمت اوایل دیروز به ارتفاع 1.43 دلار رسید، اما به دلیل مقاومت قوی موجود در این سطح، تابع قیمت به عقب برگشت. با این حال، جفت ارز دیجیتال توانسته است در جهت مثبت به حرکت خود ادامه دهد. با این حال، مقاومت بعدی در سطح 1.43 دلار برای گاوها وجود دارد.

بیشتر بازار ارزهای دیجیتال اخیراً روند مثبتی را نشان داده است و XTZ نیز تفاوتی ندارد. رتبه فعلی CoinMarketCap شماره 42 است، با ارزش بازار زنده 1,289,939,983 دلار. دارای عرضه در گردش 913,890,268 سکه XTZ و حداکثر. عرضه در دسترس نیست، و حجم 24 ساعته 34,677,745 دلار آمریکا است.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: گاوها با موفقیت پس از اصلاح پیشتاز هستند

تحلیل قیمت 1 روزه تزوس افزایش قیمت را برای امروز نشان می دهد و سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.43 دلار معامله می شود. این سکه در 24 ساعت گذشته سود 5.43 درصدی را گزارش می دهد زیرا روند کلی به شدت صعودی بوده است. تحلیل هفتگی قیمت تزوس نسبت به ارزش معاملات هفته گذشته، 14.47 درصد افزایش را نشان می دهد. سکه هنوز با مقاومت قوی روبرو نشده است که به طور بالقوه می تواند مانع از پیشرفت آن به سمت روند صعودی شود.

تصویر 373
منبع: TradingView

با این حال، شاخص های فنی در نمودار روزانه سیگنال های صعودی قوی ارائه می دهند. RSI برای XTZ/USD در حال حاضر درست زیر سطح 60 است و ساختاری صاف دارد. باندهای بولینگر در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند که نشان دهنده نوسانات کم در بازار است. خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد و هر دو خط دارای شیب مثبت هستند که نشان دهنده یک متقاطع صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نمودار قیمت 4 ساعته: شکست مثلث صعودی

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه امروز پس از برتری صعودی صعودی بوده است. به طور کلی روند به مدت 24 ساعت پس از اصلاح به طور مداوم صعودی باقی ماند. قیمت در چهار ساعت گذشته نیز با پوشش یک محدوده نزولی ثبت شده است. به نظر می رسد حتی گاوهای نر در حال افزایش قدرت هستند.

تصویر 374
منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز با گسترش باندهای بولینگر افزایش یافته است و این اندیکاتور روند صعودی به خود گرفته است که یک نشانه صعودی برای آینده است. باند بالا در علامت 1.43 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای XTZ است و باند پایین در 1.35 دلار وجود دارد که نشان دهنده پشتیبانی از XTZ است. RSI در شاخص 68 وجود دارد، درست نزدیک به مرز خرید بیش از حد، و منحنی رو به بالا RSI به افزایش فعالیت خرید اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

به طور کلی، تحلیل قیمت تزوس یک روند صعودی را برای امروز نشان می دهد، زیرا قیمت به طور مکرر با حمایت و فعالیت خرید قوی به سمت بالا حرکت می کند. با این حال، روند صعودی همچنان در سطح 1.43 دلار با مقاومت روبرو می شود و باید دید که آیا گاوها می توانند از این مانع عبور کنند یا خیر.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.