منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ابرهای نزولی با قیمت XTZ/USD نزدیک به 1.49 دلار محو می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: ابرهای نزولی با قیمت XTZ/USD نزدیک به 1.49 دلار محو می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا سکه نشان می دهد که زیر 2 دلار تثبیت شده است. در چند روز گذشته، زیرا بازار کلی ارزهای دیجیتال در وضعیت نزولی باقی مانده است. تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که حمایت از قیمت XTZ در حدود 1.48 دلار وجود دارد، اما مقاومت قابل توجهی در حدود 1.56 دلار وجود دارد.

تصویر 4
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

قیمت تزوس در چند روز گذشته بین 1.62 تا 1.56 دلار معامله می شود. ارزش بازار بنیاد تزوس در حال حاضر حدود 1,357,102,496 دلار و حجم معاملات 24 ساعته حدود 27,709,350 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها سرسخت هستند زیرا قیمت XTZ زیر 1.89 دلار باقی می ماند.

در نمودار 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت های Tezos روند نزولی را برای 24 سال گذشته نشان می دهد زیرا قیمت XTZ از اوج 1.56 دلار به پایین ترین سطح 1.48 دلار سقوط کرد. قیمت های تزوس در چند روز گذشته زیر سطح 2 دلار تثبیت شده است زیرا حرکت نزولی همچنان بر بازار تسلط دارد. گاوها دیروز سعی کردند قیمت ها را بالاتر ببرند، اما نتوانستند از سطح 1.56 دلار که نشانه نزولی است، عبور کنند.

تصویر 2
XTZ/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

میانگین متحرک 20 روزه در حال حاضر حدود 1.48 دلار است و میانگین متحرک 50 روزه در حدود سطح 1.60 دلار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42.68 قرار دارد که نشان می دهد بازار در قلمرو خنثی قرار دارد. با این حال، نشانگر MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos در نمودار 4 ساعته: قیمت XTZ/USD در حدود 1.56 دلار با مقاومت مواجه است.

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت های تزوس روند نزولی را برای 4 ساعت گذشته نشان می دهد زیرا بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است. قیمت تزوس در حال حاضر در انتهای کانال نزولی معامله می شود و با مقاومتی در حدود 1.56 دلار مواجه است. اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، این یک علامت صعودی خواهد بود زیرا الگوی کانال نزولی را باطل می کند.

تصویر 3
XTZ/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

XTZ/USD در حال حاضر زیر شاخص میانگین متحرک که یک علامت نزولی است معامله می شود. نشانگر MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط آبی بالای خط سیگنال در حال حرکت است. که نشان می دهد حرکت نزولی در حال حاضر در بازار وجود دارد. اندیکاتور RSI در نمودار قیمت 4 ساعته در حال حاضر روی 46.16 و زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر در قلمرو خنثی قرار دارد.

نتیجه گیری قیمت تزوس

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نزولی را نشان می دهد و انتظار می رود کاهش بیشتری در بازار وجود داشته باشد. گاوها تلاش کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما با شکست بازار در سطح 1.48 دلار شکست خوردند. قیمت ها در حال حاضر در سطح 1.56 دلار با مقاومت روبرو هستند و اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، نشانه صعودی برای بازار خواهد بود. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از الگوی کانال نزولی خارج شوند، این یک علامت نزولی خواهد بود زیرا قیمت ها می توانند به سطح 1.48 دلار برگردند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.