منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Terra برای 24 ساعت آینده نزولی است.
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 38.00 قرار دارد.
  • LUNA با مقاومت 42.50 دلاری مواجه است

نمودار قیمت LUNA نشان می دهد که شرکت به زیر سطح حمایت حیاتی 40.00 دلار سقوط کرده است. فروشندگان قبلاً چندین بار از این علامت دفاع کرده بودند، اما از افزایش اخیر فعالیت فروش در بازارهای مختلف غافلگیر شدند.

کل بازار هفته گذشته وارد یک حرکت نزولی شد. در مقایسه نمودارهای LUNA و Terra، که در زیر نیز نشان داده شده است، می توانید این را به روشی واضح مشاهده کنید: در حال حاضر، بازار با قیمت 40.25 دلار معامله می شود که مربوط به زیان 7 درصدی از این زمان یک ماه پیش است. البته ممکن است با قضاوت از اندیکاتورها قیمت به سطوح بالاتر بازگردد، اما ما می‌توانیم بر اساس استراتژی خود بر اساس نمودارهای کندل استیک و تحلیل تکنیکال معامله کنیم.

نمودار تجزیه و تحلیل پرایس چهار ساعته LUNA/USD: چه چیزی را باید انتظار داشت

نمودار قیمت LUNA/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

طبق تجزیه و تحلیل Terra، LUNA در یک الگوی نگهداری در حدود سطح قیمت 42.50 دلار به دام افتاده است. در حالی که قبل از تلاش برای شکستن مرز 40 دلار و بالا رفتن از آن، قیمت چندین بار بالا و پایین رفت، اما هیچ کدام موفق نبودند و قیمت در عوض نوسان داشت. با افزایش نوسانات با شکست اخیر، LUNA احتمالاً به زیر سطح حمایت پایین تر سقوط می کند.

معامله گران باید به دلیل افزایش فروش در بازار، کاهش تا حدود 37.50 دلار و احتمالاً به زودی کاهش را پیش بینی کنند. دیدگاه‌های فنی میان‌مدت و شاخص‌های کوتاه‌مدت هر دو نزولی هستند و این پیش‌بینی را بیشتر تقویت می‌کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

LUNA قبل از ورود به روند نزولی فعلی در میان مدت یک شکست کاذب ایجاد کرد. قیمت احتمالاً با حرکت های نزولی برای چرخه اصلاحی بعدی خود ادامه خواهد داد.

نزدیکترین سطح حمایت در 41.00 دلار و نزدیکترین سطح مقاومت در 42.50 دلار قرار دارد. اگر قیمت به زیر 37.50 دلار یا حتی 34.50 دلار سقوط کند، ممکن است شاهد افت بیشتر به حدود 30.00 دلار باشیم، جایی که LUNA ممکن است قبل از انجام اصلاحات دیگر به سمت بالا، یک پایین موقت جدید ایجاد کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.