منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA 45 دلار آزمایش می کند و آماده حرکت به سمت بالاتر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA 45 دلار آزمایش می کند و آماده حرکت به سمت بالاتر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح آن بالای 40 دلار تعیین شد.
  • LUNA/USD امروز به سمت 45 دلار حرکت کرد.
  • مقاومت بعدی 49 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت زمین امروز صعودی است زیرا در پی یک اصلاح قوی دیروز، پایین ترین سطح بالاتر در 40 دلار ایجاد شد. در نتیجه، انتظار داریم LUNA/USD در 24 ساعت آینده بیشتر پیشرفت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA 45 دلار را آزمایش می کند ، آماده حرکت برای 1 بالاتر می شودنقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. پیشروان بازار ، بیت کوین و اتریوم هر دو با کاهش 2.88 و 2.99 درصدی در صدر قرار گرفتند. در همین حال، Solana و VeChain (VET) با افزایش حدود 7.5 درصدی بر بازار تسلط دارند.

حرکت قیمت Terra در 24 ساعت گذشته: Terra به 40 دلار افزایش می یابد ، همچنان بالاتر است

LUNA/USD در محدوده 42.61 دلار تا 44.46 دلار با نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته معامله شده است. حجم معاملات 6.1 درصد کاهش یافته و 1.61 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش کل بازار حدود 18 میلیارد دلار است و سکه را در

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: به نظر می رسد LUNA به 45 دلار برسد؟

در نمودار 4 ساعته ، امروز می توان شاهد حرکت قوی صعودی برای قیمت Terra بود زیرا پایین ترین قیمت جدید در 40 دلار تعیین شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA 45 دلار را آزمایش می کند، آماده می شود تا 2 بالاتر رودنمودار 4 ساعته LUNA/USD. منبع: TradingView

پس از یک حرکت دیدنی در هفته اول اکتبر، اکشن قیمت Terra در حال کاهش است. پس از رسیدن به نوسان جدید 49 دلار در هفته اول اکتبر، روند نزولی در هفته های اخیر بازگشته است.

با این حال ، پس از تلاش برای افزایش بیشتر ، قیمت LUNA/USD معکوس شد. تثبیت بالای 35 دلار برای بیش از یک هفته به دنبال اصلاح تقریبا 30 درصدی بود.

در 19 اکتبر ، قیمت Terra به شدت افزایش یافت و به 44 دلار رسید تا قبل از بازگشت سریع به 40 دلار دیروز. از آن زمان ، ارزش LUNA/USD افزایش یافته است ، که احتمالاً منجر به افزایش بیش از مقاومت محلی 49 دلار امروز شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

افزایش قیمت Terra امروز همچنان توجه را به خود جلب می کند، زیرا پس از بازگشت به 40 دلار در روز گذشته، یک بالاترین بالاتر جدید ایجاد شده است. ما پیش بینی می کنیم امروز بعد از بهبود سریع LUNA/USD ، رشد بیشتری داشته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Terra هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.