منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پس از رسیدن قیمت به میانگین متحرک نمایی 20 روزه تا 48 دلار عرضه خواهد شد

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پس از رسیدن قیمت به میانگین متحرک نمایی 20 روزه تا 48 دلار عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت Terra پس از تثبیت در روند صعودی دیروز به 45.44 دلار رسید
  • قیمت می‌تواند در دوره فعلی به 48 دلار برسد
  • حجم معاملات نیز در این روز 2 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت ترا برای روز نشانه های مثبتی را برای توکن نشان می دهد، زیرا به نظر می رسد قرار است ارتفاعات تعیین شده در اوایل ماه را دوباره بررسی کند. قیمت در روز بیش از 3.5 درصد افزایش یافت و بالاترین رقم 45.44 دلار را ثبت کرد تا روند نزولی را که از 14 نوامبر در جریان بود، معکوس کند. میانگین (EMA) در 45.09 دلار، امروز. در روند فعلی، LUNA انتظار می‌رود از نقطه مقاومت فعلی در 48.12 دلار عبور کند و در کنار آن بازار ارزهای دیجیتال در حال بازیابی بزرگ‌تر باشد.

بیت کوین بیش از 3 درصد رشد کرد تا از مرز 60000 دلار فاصله بگیرد، در حالی که اتریوم نیز با رشد 3 درصدی به 4390 دلار رسید. آلت‌کوین‌های اصلی نیز نشانه‌های مثبتی را نشان دادند که منجر به افزایش ۶ درصدی لایت‌کوین شد. Ripple و Dogecoin هر کدام ۱ درصد افزایش یافتند، در حالی که Polkadot و Solana به ترتیب ۲ و ۴ درصد در معاملات روز افزایش یافتند.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پس از رسیدن قیمت به EMA 1 20 روزه تا 48 دلار عرضه می شود.
تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته LUNA/USD: الگوی سر و شانه ظاهر می شود

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Terra، شکل گیری یک الگوی کلاسیک Heads and Shoulders دیده می شود که نشان دهنده نبرد مداوم بین خریداران و فروشندگان برای مانور قیمت است. پس از پشت سر گذاشتن EMA های مهم در 45.23 دلار، قیمت تا 42.69 دلار کاهش یافت. این را می توان با منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) که در حال حاضر بسیار زیر منطقه خنثی خود قرار دارد تأیید کرد. با این حال، همانطور که توسط مقدار 46.26 شاخص قدرت نسبی (RSI) پیشنهاد می شود، پتانسیل افزایش از علامت 0.00 را دارد که نشان می دهد قیمت Terra در روند فعلی به انگیزه خریدار نیاز دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پس از رسیدن قیمت به EMA 2 20 روزه تا 48 دلار عرضه می شود
تجزیه و تحلیل قیمت ترا: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: به نظر می رسد RSI با جلسات معاملاتی مهم پیش رو در حال افزایش است

قیمت 4 ساعته نمودار 24 ساعته را با یک سناریوی کاملاً آماده بین خریداران و فروشندگان برای LUNA تکمیل می کند. به نظر می رسد قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه عبور کند، با ارزش RSI فقط در 50 قرار دارد تا سطوح کمی از ارزش گذاری در بازار توکن را نشان دهد. یک نکته مثبت را می توان از روند باندهای بولینگر نیز گرفت، جایی که قیمت در بین منحنی های بالا و میانی قرار می گیرد تا یک صعود بالقوه را نشان دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پس از رسیدن قیمت به EMA 3 20 روزه تا 48 دلار عرضه می شود
تحلیل قیمت ترا: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

شاخص های فنی تایید می کنند که LUNA در حال حاضر در یک نبرد حیاتی خریدار و فروشنده قرار دارد. اگر قیمت بتواند طلسم فعلی را حفظ کند و در امتداد بازار ارزهای دیجیتال حرکت کند، قیمت Terra ممکن است در اوایل ماه به بالاترین حد خود برسد و نقطه مقاومت 48 دلاری اولین هدف باشد. با این حال، اگر قیمت از مرحله فعلی به پایین‌تر از EMA برسد، ممکن است LUNA برای یک دوره مشخص به سمت پایین با کف حمایتی 38.91 دلاری یک مقصد نهایی تنظیم شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.