منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پایین تر را در 49 دلار تعیین می کند، بازار آماده است تا قیمت های بالاتر را بشکند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پایین تر را در 49 دلار تعیین می کند، بازار آماده است تا قیمت های بالاتر را بشکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است.
  • LUNA/USD به پایین ترین سطح خود یعنی 49 دلار رسید.
  • مقاومت در برابر شکست 53 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است، زیرا پس از کاهش مداوم دیروز، یک پایین‌ترین قیمت دیگر در 49 دلار تعیین شد. بنابراین، LUNA/USD احتمالاً آماده است تا در 24 ساعت آینده بالاتر از بالاترین سطح قبلی خود را شکست دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پایین تر را در 49 دلار تعیین می کند، بازار آماده است تا قیمت های بالاتر را بشکند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته بیشتر شاهد حرکت صعودی بود. بیت کوین، رهبر بازار، 6.31 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 3.06 درصد رشد کرد. در همین حال، آوالانچ (AVAX) با افزایش تقریبا 13 درصدی بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت Terra در 24 ساعت گذشته: Terra پایین‌تر را در 49 دلار قرار می‌دهد، آماده می‌شود تا بالاتر را فشار دهد؟

LUNA/USD در محدوده 49.73 تا 52.15 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 8.23 ​​درصد کاهش یافته و در مجموع به 646.9 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 20.48 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سیزدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: LUNA قرار است به بالاترین سطح برسد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی برای اقدام قیمت Terra در صبح امروز باشیم که احتمالاً در 24 ساعت آینده بالاتر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA پایین تر را در 49 دلار تعیین می کند، بازار آماده است تا قیمت های بالاتر را بشکند؟
نمودار 4 ساعته LUNA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Terra تا کنون در نوامبر شاهد بازگشت حرکت صعودی بوده است. پس از تثبیت در پایان اکتبر، یک نوسان پایین در 38 دلار در 27 اکتبر تعیین شد.

از آنجا، LUNA/USD یک پایین‌تر و یک بالاتر را تعیین کرد که نشان‌دهنده تجمیع است. با این حال، در روزهای اول هفته گذشته یک شکست بالاتر دنبال شد که باعث شد Terra بالاترین قیمت خود را در 53 دلار ثبت کند.

از آن زمان، قیمت Terra به 47.5 دلار بازگشت، و یک پایین‌تر دیگر را ثبت کرد، در حالی که واکنش زیر یک بالاترین پایین‌تر را تعیین کرد، که نشان‌دهنده تثبیت دیگری است. دیروز، LUNA/USD دوباره بازگشت کرد و پشتیبانی را در 49 دلار پیدا کرد و یک پایین‌تر دیگر را ثبت کرد.

بنابراین، ما انتظار داریم که Terra در 24 ساعت آینده به سمت بالاتر حرکت کند. حرکت صعودی به آرامی باز می گردد و به طور بالقوه منجر به شکسته شدن بالاتر از بالاترین حد فعلی 53 دلار می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Terra صعودی است، زیرا یک پایین‌ترین سطح واضح و بالاتر در یک شب تعیین شد که منجر به بهبود در صبح شد. به احتمال زیاد، LUNA/USD همچنان بالاتر خواهد بود و هدف بعدی به 53 دلار خواهد رسید.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Terra هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.