منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به سرعت شروع به حرکت می کند و در ادامه به شکست بالای 40 دلار می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به سرعت شروع به حرکت می کند و در ادامه به شکست بالای 40 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است.
  • LUNA/USD یک شبه شروع به افزایش کرد.
  • نزدیکترین مقاومت در 40 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است زیرا یک حرکت صعودی قوی یک شبه پس از آزمایش دیگری از حمایت 35 دلاری آغاز شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که LUNA/USD بعداً تلاش کند تا امروز بیش از 40 دلار شکست بخورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به سرعت شروع به حرکت می کند و در ادامه به شکست بالای 40 دلار می رسد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیشتر با قیمت سبز معامله شد و بیت کوین 2.66 درصد رشد کرد. اتریوم 1.39 درصد رشد کرد ، در حالی که Terra (LUNA) با 7.5 درصد افزایش در بین برترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Terra در 24 ساعت گذشته: Terra شروع به عقب نشینی از پشتیبانی 35 دلاری می کند

LUNA/USD در محدوده 35.72 دلار – 39.17 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 56 درصد افزایش یافته و بالغ بر 792 میلیون دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 15.66 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رده دوازدهم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: LUNA قرار است به 40 دلار برسد؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد حرکت قیمت Terra باشیم ، که احتمالاً منجر به آزمایش دیگری از مقاومت 40 دلار در اواخر امروز خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA شروع به حرکت بالاتر می کند و در ادامه به فراتر از 40 دلار می رسد؟
نمودار 4 ساعته LUNA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Terra در اوایل ماه اکتبر شاهد روند صعودی قوی بوده است. پس از صعود اولیه در پایان ماه سپتامبر تا مرز 40 دلار ، اصلاح و تثبیت تا 1 اکتبر ادامه داشت.

در روزهای بعد ، LUNA/USD چندین صعود محلی را ثبت کرد تا در نهایت به حدود 49 دلار رسید. پس از افزایش مجدد قیمت ، در 8 اکتبر شکست زیر 49 دلار مشاهده شد و الگوی دوگانه را ایجاد کرد.

اقدام قیمت Terra از آنجا کاهش مداوم داشت تا جایی که مارک 35 دلار پشتیبانی کرد. پس از تحکیم بالای حمایت در هفته گذشته ، حرکت صعودی یک شبه دوباره شروع به افزایش کرد. ظهور مجدد فشار خرید به احتمال زیاد LUNA/USD را به سمت آزمون 40 دلار در اواخر امروز سوق می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Terra صعودی است زیرا حمایت واضح بالای 35 دلار در هفته گذشته پیدا شد و LUNA را در 24 ساعت گذشته به یک حرکت بالاتر رساند. بنابراین ، ما انتظار داریم که LUNA/USD همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد و احتمالاً امروز 40 دلار را آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت Fantom هستید ، راهنمای ما را در مورد کیف های LTC ، کیف های Gero و کیف های DeFi بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.