منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به بالای 54 دلار می رسد. آیا موقعیت پایدار است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به بالای 54 دلار می رسد. آیا موقعیت پایدار است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Terra امروز صعودی است زیرا سکه به رکورد بالایی رسیده است.
  • قیمت اکنون به سطح 57 دلار رسیده است.
  • ATH قبلی با 54 دلار اکنون به سطح پشتیبانی برای LUNA تبدیل می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra نشان می دهد که سکه امروز به بالاترین حد خود رسیده است، زیرا قیمت آن به بالای 54 دلار رسید و اکنون بالای 57 دلار معامله می شود. LUNA/USD در چهار روز گذشته صعودی بوده است، زیرا سکه از آن زمان در یک روند صعودی قرار گرفته و ارزش قابل توجهی پیدا کرده است و امروز به اوج خود رسید و قیمت بالاتری دیگر در تاریخ مشاهده می شود.

نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD: حرکت صعودی LUNA را به رکورد 57 دلار رساند.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Terra نشان می دهد که سکه بالاتر از ATH قبلی 54 دلار بوده است زیرا در زمان نگارش این مقاله با قیمت 57.4 دلار معامله می شود. جفت LUNA/USD افزایش 8.9 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته و همچنین افزایش 36.2 درصدی ارزش را در طول هفت روز گذشته گزارش می‌دهد. ارزش بازار 11.6 درصد بهبود یافته و حجم معاملات 35.4 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به بالای 54 دلار می رسد.  آیا موقعیت پایدار است؟  1
نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای جفت کریپتو افزایش یافته است، زیرا باندهای بولینگر از دیروز شروع به گسترش کردند، و این واگرایی امروز نیز ادامه دارد، با باند بالای 55.6 دلار که نشان دهنده پشتیبانی از جفت LUNA/USD است. میانگین متحرک (MA) در علامت 45.5 دلار وجود دارد.

جفت LUNA/USD در حال نزدیک شدن به وضعیت خرید بیش از حد است زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنان در منحنی صعودی در شاخص 65 معامله می‌کند. اما RSI همچنان فضای بیشتری را برای فعالیت‌های صعودی نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت Terra: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Terra نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بود، اما پس از اصلاح به مدت چهار ساعت، گاو نر تابع قیمت را در اختیار گرفت و قیمت شروع به نوسان سریع به سمت بالا کرد و به رکورد 57.4 دلار رسید، اما به عنوان آخرین شمعدان در نمودار 4 ساعته قرمز است، بنابراین گاوها ممکن است قبل از صعود بیشتر به کمی استراحت نیاز داشته باشند، یا شاید خرس‌ها دوباره قدرت را به دست بگیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: LUNA به بالای 54 دلار می رسد.  آیا موقعیت پایدار است؟  2
نمودار 4 ساعته LUNA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته بسیار زیاد است زیرا شاخص نوسان منطقه بزرگ تری را پوشش می دهد و قیمت آن درست زیر حد بالایی اندیکاتور معامله می شود. RSI به معاملات در منطقه اشباع خرید در مسیر مستقیم ادامه می دهد که نشان دهنده ضعف قدرت خریداران است.

از آنجایی که طی چند روز گذشته روند صعودی بوده است، اندیکاتورهای فنی تحلیل قیمت Terra نیز از سمت صعودی حمایت می کنند، به طوری که 17 اندیکاتور علائم خرید و تنها یک اندیکاتور علامت فروش را نشان می دهد. از مجموع 26 نشانگر فنی، هشت نشانگر فنی باقی مانده، خنثی هستند و از هیچ یک از طرفین پشتیبانی نمی کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ترا

تجزیه و تحلیل قیمت Terra نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال در این لحظه از زمان بسیار صعودی است و بالاترین جهش قیمت امروز مشاهده شده است. چشم اندازها برای LUNA روشن تر است زیرا امروز به بالاترین سطح خود رسید. با این حال، تجارت محتاطانه فراتر از این نقطه توصیه می شود، زیرا قیمت در حال حاضر در سطح بسیار بالاتری قرار دارد و ممکن است هر زمان که بخواهید اصلاح شود، همانطور که نمودار قیمت 4 ساعته نیز نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.