منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: چهره LUNA/USD به 20 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: چهره LUNA/USD به 20 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • LUNA در 24 ساعت گذشته 13 درصد کاهش یافت و انتظار می رود که روند نزولی بیشتری داشته باشد
  • افزایش نوسانات نشان دهنده علائم کلاسیک رسیدن به بالا است
  • معاملات درون هفته ای بین 26 تا 35.6 دلار بین نوسانات در عمل تأیید می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Terra نشان می دهد که این توکن برای کاهش قیمت عمده تعیین شده است ، زیرا بیش از 13 درصد در 24 ساعت و حدود 20 درصد در 48 ساعت گذشته کاهش یافته است. Luna فقط 2 روز پیش به بالای 35 دلار رسید و در زمان نگارش این مقاله بیش از 30 درصد کاهش یافته و به 26.5 دلار رسیده است.

این توکن در محدوده بسیار ناپایدار 26 تا 35.6 دلار در طول هفته معامله شده است که نشانه های کلاسیک رسیدن به بالاترین سطح را تایید می کند. حتی در شرایطی که بازار ارزهای رمزنگاری شده اخیراً مثبت است ، انتظار می رود که اصلاحات بیشتری صورت گیرد زیرا قیمت همچنان برای اصلاح اصلاح شده است.

بازار بزرگتر ارزهای رمزنگاری شده امروز همچنان در وضعیت نزولی باقی ماند و بیت کوین بالاتر از مرز 46،700 دلار باقی ماند اما کمی بالاتر از 4 درصد سقوط کرد. اتریوم نیز با کاهش 4 درصدی به 3100 دلار رسید ، به همراه سایر Altcoins ، Cardano ، Ripple و Litecoin که همگی نزدیک به 7 درصد کاهش یافتند. دوج کوین بیشترین افت را در 24 ساعت گذشته تجربه کرد و به 0.26 دلار رسید و بیش از 9 درصد کاهش یافت و به 0.26 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: چهره های LUNA/USD به مارک 1 دلار عقب می روند
تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نقشه حرارت Cryptocurrency. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته LUNA/USD: نوسانات قیمت ، معکوس شدن در عمل را تأیید می کند

در نمودار قیمت 24 ساعته ، تحولات منفی تأیید می شود که LUNA را وارد منطقه خرید بیش از حد کرد. شمعدان معاملاتی از 24 آگوست قیمت روز افتتاحیه را 29.8 دلار نشان می دهد که پس از بسته شدن در 29.5 دلار تا 34.8 دلار افزایش یافت. شاخص قدرت نسبی به بالای 75.37 رسید و قیمت از آن زمان تا کنون کاهش یافته است. طی 24 ساعت گذشته ، اقدام فروش بازار را هدایت می کند و قیمت آن را تا 25.76 دلار پایین می آورد.

قیمت نیز به زیر میانگین متحرک 50 روزه کاهش یافته و در فاصله 20 تا 22.9 دلار قرار دارد. در روند فعلی ، کاهش قیمت تا مرز 20 دلار تقریباً محتمل به نظر می رسد زیرا RSI فعلی هنوز رقم بالایی از 64.25 را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: چهره LUNA/USD به مارک 20 دلار 2 کاهش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نمودار 24 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

در نزول کنونی ، بعید به نظر می رسد که حمایت تا کمتر از قیمت فعلی انجام شود. با این حال ، اولین هدف در میان رکود نزولی باید 23.30 دلار باشد که بالاترین رقم در ماه مارس بود. در سناریوی بدتر ، بالاترین میزان مه 20.26 دلار می تواند با پشتیبانی خط روند و سطح فیبوناچی 50 درصدی 20.57 دلار همخوانی داشته باشد. بنابراین ، می توان علامت 20 دلار را به عنوان سطح پشتیبانی بعدی برای LUNA انتظار داشت.

با رسیدن به این نقطه ، خریداران می توانند دوباره وارد بازار شوند. با این حال ، اگر این علامت حفظ نشود ، چشم انداز می تواند نزولی تر شود و نزول ممکن است به سمت میانگین متحرک 200 روزه در 11.11 دلار ادامه یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از انجام هر گونه توصیه می کنیمتصمیمات ارزیابی