منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت LUNA/USD به 40 دلار می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت LUNA/USD به 40 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL: خرابی DR

  • با بسته شدن تعطیلات آخر هفته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های متفاوتی معامله می شود.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی است و به نظر می رسد بیشتر در ناحیه خرید بیش از حد فرو می رود.
  • بر اساس شاخص های فنی ، روند نزولی مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: بررسی کلی قیمت

در آستانه بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روز Terra ، LUNA/USD با حرکت صعودی معامله شد. اوضاع در ساعات اولیه نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه یکسان بود. نوارهای Bollinger گسترده بودند ، که نشان دهنده نوسان بالا است. قیمت به باند بالا متمایل بود. این نشان می دهد که خریداران کنترل بازار را در دست داشتند.

با بسته شدن تعطیلات آخر هفته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های متفاوتی معامله می شود. بزرگترین ارز دیجیتالی ، بیت کوین (BTC) ، با 48 هزار دلار معامله می شود که انحراف (-0.96) است ، در حالی که دومین دارایی دیجیتالی بزرگ اتریوم (ETH) کمی بالاتر از 3 هزار دلار معامله می شود که 1.2 ضرر دارد. درصد نسبت به قیمت دیروز

با این حال ، سکه Binance (BNB) 0.2 درصد افزایش را ثبت کرده است. LUNA آخر هفته خوبی را سپری می کند زیرا 13 درصد افزایش را ثبت کرده است. در زمان نگارش این خبر ، LUA با قیمت 35.45 دلار معامله می شد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته: LUNA/USD تلاش می کند 37.6 دلار را شکست دهد

در ساعات اولیه نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Terra تعداد شمعدان های قرمز بیشتر از سبز وجود دارد که نشان می دهد بازار کلی نزولی است. چهار ساعت پس از شروع نمودار روزانه ، گاوها وارد بازار شدند و کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت LUNA/USD را به بالاترین سطح روزانه 37.6 دلار ارسال کردند.

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: آیا LUNA تجمع می کند؟

Terra با یک روند صعودی شکل می گیرد و روندها را در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهارگانه انجام می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت LUNA/USD به 40 دلار می رسد؟  1

منبع: نمای تجاری

شاخص توازن قدرت در -0.5 است ، که نشان دهنده یک فروش برتر است. به نظر می رسد فروشندگان به بازار هجوم آورده اند و قرار است باعث افت قیمت شوند.

هیستوگرام MACD در تجزیه و تحلیل قیمت Terra روزانه ما نشان می دهد که نوارهای سبز کوتاه وجود دارد که نشان می دهد حرکت کوتاه مدت می تواند در کنار گاوها قرار گیرد. نوار قرمز فقط چند ساعت پیش در معاملات 33.4 دلار در نمودار مشاهده شد. در اینجا خرس ها سعی می کردند فشار خرید را خنثی کنند. در همین حال ، قدرت نزولی نمی تواند با این حمله مقابله کند و قیمت به روند صعودی بازگشت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی است و به نظر می رسد بیشتر در ناحیه خرید بیش از حد فرو می رود. این نشان می دهد که خریداران کنترل را در دست دارند و احتمال زیاد آنها در 24 ساعت آینده افزایش می یابد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت LUNA/USD به 40 دلار می رسد؟  2

منبع: نمای تجاری

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک ساعته ، LUNA/USD در روند نزولی معامله می شود و این باید معامله گر ارزهای دیجیتال را نگران کند زیرا به نظر می رسد فروشندگان از گاوهای قدرتمند بیشتر بوده اند.

قیمت سکه کمتر از میانگین متحرک ساده است که نشان دهنده روند نزولی است. تا زمانی که خریداران قابل توجهی برای مهار روند منفی وارد بازار نشوند ، روند نزولی ادامه نخواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

در ساعات اولیه ، تجزیه و تحلیل قیمت Terra در یک روند صعودی قرار داشت. با این حال ، در نمودار قیمت یک ساعته ، همه چیز تغییر کرده و حرکت صعودی کوتاه شده است. بر اساس شاخص های فنی ، روند نزولی مدت زیادی دوام نخواهد آورد. گاوها وارد می شوند و قیمت LUNA/USD را به 40 هزار دلار افزایش می دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیمبه