منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت پس از حرکت صعودی تعادل بالای 41.5 دلار را به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت پس از حرکت صعودی تعادل بالای 41.5 دلار را به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت با موفقیت به 41.5 دلار رسیده است.
  • تحلیل قیمت Terra روند صعودی را پیش بینی می کند.
  • پشتیبانی به وضوح در 34.31 دلار قوی است.

آخرین تحلیل قیمت Terra روند صعودی را برای روز پیش بینی می کند زیرا قیمت از هفته گذشته به آرامی در حال پیشرفت بوده است. اگرچه مواردی وجود داشته است که خرس‌ها فرماندهی را بر عهده گرفته‌اند، اما در مجموع پیشتاز برای گاو نر بوده است. پیشرفت کند بوده است، اما گاوها توانسته اند قیمت را به بالای 41.49 دلار برسانند. بنابراین در این هفته روند صعودی بر بازار حاکم بوده است.

نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD: حرکت صعودی شانس پیشرفت بالای 41.4 دلار را تشدید می کند.

بر اساس تحلیل قیمت یک روزه ترا، گاوها در موقعیت بالایی قرار داشتند. حرکت صعودی به اندازه کافی قوی بوده است که قیمت را نجات دهد و امکان بازیابی آن را تا سطح 41.4 دلار فراهم کند. این یک نشانه عالی برای خریداران است زیرا قیمت در اوایل کاهش یافته بود. اکنون بار دیگر به سمت هدف بعدی خود می رود زیرا گاوها امروز بازگشت قدرتمندی داشتند. قیمت ممکن است به زودی از سطح میانگین متحرک (MA) نیز عبور کند که در 42.214 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت پس از ضربه صعودی 1 تعادل بالای 41.5 دلار را به دست می آورد
نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD. منبع: TradingView

در هفته های گذشته نیز یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و SMA 50 گزارش شده است. از آنجایی که نوسانات کاهش یافته است، ارزش باند بولینگر بالا اکنون 45.22 دلار و ارزش باند بولینگر پایین 34.31 دلار است. در حالی که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) از هفته گذشته تا 53.16 بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: ارز دیجیتال توانسته است از سد 40.610 دلاری فرار کند

همانطور که از تحلیل چهار ساعته قیمت Terra می توان تأیید کرد، حرکت صعودی دوباره در حال افزایش است. قیمت در چهار ساعت گذشته توانسته به ارتفاع 41.507 دلار برسد که موفقیت بزرگی برای گاو نر است. دلیل آن این است که ارز دیجیتال در ساعات اولیه با ضرر زیادی روبرو شد. اما اکنون با عبور قیمت از سطح میانگین متحرک یعنی 40.61 دلار، شانس پیشرفت در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت پس از ضربه صعودی 2 تعادل بالای 41.5 دلار را به دست می آورد
نمودار قیمت LUNA/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

بهبود اخیر پس از یک سری شکست های مداوم برای خریداران بسیار دلگرم کننده بوده است. در ادامه، شاخص باندهای بولینگر تغییری را در مقادیر نشان می دهد و همچنین اکنون باند بالایی در 46.26 دلار و باند پایینی 38.63 دلار است. منحنی RSI با موفقیت از سطح 48.3 نیز عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: قیمت پس از ضربه صعودی 3 تعادل بالای 41.5 دلار را به دست می آورد
نمودار شاخص های فنی LUNA/USD. منبع: TradingView

پیشرفت کلی ارز دیجیتال تا کنون امیدوار کننده بوده است و به همین دلیل است که نمودار شاخص های فنی صعودی است. ما می توانیم 15 اندیکاتور را در علامت خرید، 9 اندیکاتور در علامت خنثی و دو اندیکاتور در علامت فروش ببینیم.

شاخص میانگین متحرک امروز با یک سیگنال صعودی افزایش شدید قیمت را دیکته می کند. در حال حاضر 12 اندیکاتور در سمت خرید قرار دارند، دو اندیکاتور در سمت فروش و تنها یک اندیکاتور در سمت خنثی قرار دارد. اسیلاتورها نیز به گاوها برتری می دهند و هشت نوسانگر در سطح خنثی، سه نوسانگر در سطح خرید و نوسانگر صفر در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ترا

گاوها توانسته اند از موقعیت فعلی استفاده کنند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته به سطح 41.5 دلار افزایش یافته است. روند کلی از هفته گذشته با چند وقفه نزولی به نفع خریداران نیز پیش می رود. قیمت در چهار ساعت گذشته نیز بهبود قابل توجهی را تجربه کرد که یک نشانه دلگرم کننده دیگر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.