منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra: با بهبود گاوها، قیمت به 51.52 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: با بهبود گاوها، قیمت به 51.52 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 51.52 دلار رسیده است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Terra به نفع گاو نر است.
  • پشتیبانی قوی در 39.52 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Terra نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است. پس از اینکه ترا در 8 نوامبر رکورد بالایی را به ثبت رساند، نبرد دائمی بین گاوها و خرس ها در جریان است. اما امروز با رسیدن قیمت به ارتفاع قبلی خود یعنی 51.52 دلار، حرکت صعودی فوق العاده ثابت شده است. افزایش بیشتر در ارزش LUNA/USD نیز در ساعات آینده قابل انتظار است.

نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD: ارزش ارز دیجیتال به 51.52 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Terra روند صعودی روز را تأیید می کند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داده است. یک تغییر ثابت در روند قیمت در چند هفته گذشته مشاهده شده است، اما امروز گاوها برتری را حفظ کردند. قیمت LUNA/USD تا مرز 51.518 دلار افزایش یافته است و بهبودهای بیشتر به زودی پیگیری می شود. قیمت بسیار بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 50.732 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: با بهبود 1 گاوها، قیمت به 51.52 دلار باز می گردد
نمودار قیمت 1 روزه LUNA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر افزایشی را در مقدار متوسط ​​خود یعنی 47.35 دلار نشان می دهد. جایی که باند بولینگر بالا اکنون در موقعیت 55.2 دلار و باند بولینگر پایین در موقعیت 39.52 دلار قرار دارد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) کاملاً متوسط ​​است و در طول روز به 59.65 رسیده است.

تحلیل قیمت Terra: روند صعودی با رشد قیمت تا 51.507 دلار تشدید می شود

تحلیل چهار ساعته قیمت ترا حاکی از افزایش شدید ارزش سکه در چند ساعت گذشته است. کندل های سبز به نمودار قیمت چهار ساعته بازگشته اند و روند صعودی قوی تر شده است. قیمت تا 51.52 دلار نیز در چهار ساعت گذشته افزایش یافته است و همچنین می توان انتظار بهبود بیشتری را داشت. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 49.392 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: با بهبود 2 گاوها، قیمت به 51.52 دلار باز می گردد
نمودار قیمت LUNA/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

باندهای بولینگر میانگین ارزش خود را در 50.07 دلار حفظ می کنند. در حالی که باند بولینگر بالایی ارزش 53.16 دلار را نشان می دهد در حالی که باند بولینگر پایینی در حال حاضر ارزش 46.99 دلاری را نشان می دهد. روند صعودی امتیاز RSI را تا سطح 56.42 در چهار ساعت گذشته افزایش داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: با بهبود 3 گاوها، قیمت به 51.52 دلار باز می گردد
نمودار شاخص های فنی LUNA/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای LUNA/USD یک سیگنال صعودی قوی برای روز ارائه می دهد. روند صعودی بیشتر توسط نسبت اندیکاتورها تأیید می شود، زیرا 16 اندیکاتور در موقعیت خرید، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها یک اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز حمایت قوی از خریداران را نشان می دهد. ما می توانیم 14 اندیکاتور را ببینیم که در موقعیت خرید ایستاده اند، یک اندیکاتور در موقعیت خنثی هیچ کدام را در موقعیت فروش باقی نمی گذارد. از سوی دیگر، نوسانگرها یک اشاره خنثی می دهند زیرا هشت اندیکاتور در موقعیت خنثی، دو اندیکاتور در موقعیت خرید و تنها یک اندیکاتور در موقعیت فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ترا

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی، و همچنین روزانه ترا، نکات مثبتی را در مورد حرکات قیمت ارائه می دهد. هر دوی این پیش‌بینی‌ها به نفع گاوها پیش می‌رود، زیرا افزایش حرکت صعودی قیمت را به بالای 51.51 دلار رسانده است. قیمت در چهار ساعت گذشته نیز حرکت صعودی را پوشش داده است، به این معنی که به زودی افزایش بیشتری در ارزش LUNA/USD انتظار می رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.