منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap: SUSHI پس از تجمع دیروز به سرعت به 11 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap: SUSHI پس از تجمع دیروز به سرعت به 11 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت SushiSwap برای امروز صعودی است.
  • SUSHI/USD امروز شاهد جهش سریع بود.
  • SushiSwap آماده تجمع بیشتر است.

تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap برای امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته جهش سریعی به زیر 11 دلار مشاهده شد که نشان دهنده عدم پذیرش نزولی بیشتر است. بنابراین ، ما انتظار داریم که SUSHI/USD در 24 ساعت آینده به حرکت خود ادامه دهد و به دنبال بازگشت بیشتر است.

تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap: SUSHI پس از تجمع دیروز 1 به سرعت به 11 دلار رسید
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین 2.25 درصد افزایش یافته است ، در حالی که اتریوم 3.63 درصد افزایش یافته است. سولانا (SOL) با افزایش بیش از 21 درصد بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت SushiSwap در 24 ساعت گذشته: SushiSwap پس از تجمع دیروز به 11 دلار افزایش یافت.

SUSHI/USD در محدوده 10.76 دلار – 11.91 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 42.87 درصد کاهش یافته و به 391.36 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 1.45 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 78 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته SUSHI/USD: SUSHI آماده تجمع بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت SushiSwap را پس از افزایش سریع امروز نزولی ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap: SUSHI پس از تجمع دیروز به سرعت به 11 دلار رسید
نمودار 4 ساعته SUSHI/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت SushiSwap طی هفته های گذشته برای رسیدن به بالاترین سطح تلاش کرده است. پس از چند هفته حرکت صعودی ، قیمت جدید در 22 آگوست در حدود 14.8 دلار تعیین شد.

از آنجا ، SushiSwap طی چند روز 25 درصد به پشتیبانی 11 دلاری رسید. پس از آن یک افزایش مجدد انجام شد ، این بار به بالاترین سطح خود در حدود 14.25 دلار رسید.

در روز دوشنبه ، SUSHI/USD شاهد برگشت مجدد به سمت نزولی بود که منجر به افت 35 درصدی دیگر شد و علامت 9.5 دلار به عنوان حمایت عمل کرد. از آن زمان به بعد ، SUSHI به آرامی تلاش می کند تا ضرر را جبران کند و امروز به زیر 12 دلار رسید ، با یک جهش کوتاه کوتاه.

تجزیه و تحلیل قیمت SushiSwap: نتیجه گیری

تحلیل قیمت SushiSwap برای امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید با افزایش سریع اوایل امروز تا مرز 11 دلار تعیین شد. از آنجا که روند نزولی دیگر به سرعت رد شد ، ما انتظار داریم که SUSHI/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و هدف بعدی 13 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت SushiSwap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.