منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap: SUSHI از یکپارچگی خارج می شود و به 13 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap: SUSHI از یکپارچگی خارج می شود و به 13 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Sushiswap امروز صعودی است.
  • SUSHI/USD از مقاومت 12 دلاری خارج شد.
  • حرکت صعودی به 13 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap امروز صعودی است، زیرا روز گذشته یک بالاترین قوی بالاتر و به دنبال آن یک اصلاح خفیف یک شبه ایجاد شد. بنابراین، ما می‌توانیم شاهد افزایش سوشی/دلار آمریکا در اواخر امروز باشیم، با 14 دلار به عنوان هدف اصلی بعدی.

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap: SUSHI از یکپارچگی خارج می شود و به 13 دلار می رسد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته بیشتر شاهد حرکت صعودی بود. بیت کوین 1.08 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 1.88 درصد بود. در همین حال، Decentraland (MANA) با افزایش بیش از 18 درصد بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت Sushiswap در 24 ساعت گذشته: Sushiswap بالاترین سطح را در 13 دلار تعیین می کند

SUSHI/USD در محدوده 11.62 تا 13.10 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات نیز با افزایش شدید 106 درصدی به 719 میلیون دلار رسید. ارزش کل بازار 1.58 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه 82 قرار داد.

نمودار 4 ساعته سوشی/دلار آمریکا: سوشی در حال حاضر تحت فشار شدید فروش قرار دارد

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت Sushiswap در صبح امروز باشیم، زیرا سود گرفتن زیر سطح 13 دلار در حال انجام است.

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap: SUSHI از یکپارچگی خارج می شود و به 13 دلار می رسد.
نمودار 4 ساعته سوشی/دلار آمریکا. منبع: TradingView

اقدام قیمت Sushiswap شاهد تثبیت چند هفته ای بود. مقاومت در حدود 12 دلار ایجاد شد و علامت 11 دلار به عنوان خط مرکزی عمل کرد. در پایان ماه اکتبر، پایین‌ترین حد پایین‌تری ثبت شد که نشان‌دهنده شکل‌گیری تکانه نزولی پس از رد صعود بیشتر بود.

با این حال، SUSHI/USD در 1 نوامبر بالاترین میزان خود را ثبت کرد که منجر به افزایش شدید در 24 ساعت گذشته شد. Sushiswap در حدود 13 دلار به اوج خود رسید و از آن زمان تا به حال شاهد کاهش جزئی بوده است زیرا گاوها احتمالاً برای یک حرکت بالاتر آماده می شوند.

بنابراین، شاهد بازگشت حرکت صعودی در بازار بوده ایم. اگر نوسان پایین فعلی در حدود 12.3 دلار حفظ شود، می‌توانیم انتظار صعود بیشتری را در اواخر امروز داشته باشیم. هدف احتمالی SUSHI/USD در 14 دلار قرار دارد، زیرا قبلاً به عنوان یک نقطه معکوس قوی عمل می کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Sushiswap امروز صعودی است زیرا دیروز شاهد یک پیشرفت قوی بودیم و به دنبال آن یک شبه اصلاح شد. به احتمال زیاد، SUSHI/USD به زودی با قیمت پایین تر در حدود 12.3 دلار آماده خواهد شد تا بیشتر پیش برود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Sushiswap هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.