منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Stellar Lumens: XML قیمت قیمت را از 0.3609 دلار متوقف می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Stellar Lumens: XML قیمت قیمت را از 0.3609 دلار متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Stellar Lumens در 24 ساعته کمی نزولی است
  • XML/USD با دامنه روزانه 0.3499 دلار – 0.3609 معامله شده است
  • هیستوگرام MACD نوارهای قرمز کوتاه را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Stellar Lumens در جلسه 24 ساعته کمی پس از یک شبه بازسازی 1.54 درصدی در طول شب ، کمی نزولی است. گاوها در ساعات پایانی جلسه دیروز تلاش کردند تا یک کانال نزولی را واژگون کنند و پس از آن با رد 0.3602 دلار رد شدند. بنابراین ، این سکه نمودار روزانه را در بالاترین سطح روزانه 0.3600 دلار باز کرد ، اما چند دقیقه بعد دوباره به منطقه 0.3555 دلار کشیده شد. بازار می تواند از هر طرف پیش برود ، اما شاخص های ما نشان می دهد که پیش بینی ضرر در 24 ساعت آینده را داریم.

با ورود به تعطیلات آخر هفته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در مسیر صعودی قرار دارد. بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) و کاردانو (ADA) 3.72 ، 4.12 و 10.69 درصد افزایش یافت. سولانا و کاردانو بهترین برنده ها در 24 ساعت گذشته هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Stellar Lumens در 24 ساعت گذشته: XML/USD تلاش می کند 0.3600 دلار را شکست دهد

بر اساس این تحلیل قیمت Stellar Lumens ، XML/USD با دامنه روزانه 0.3499 دلار – 0.3609 دلار معامله شده است. محدوده متوسط ​​نشان می دهد که نوسانات به طور مساوی در نمودار 24 ساعته توزیع شده است. از سوی دیگر ، کل معاملات Stellar Lumen از دیروز با افت 3.5 درصدی روبرو شد و به مبلغ 608 میلیون دلار رسید. در همین حال ، سرمایه بازار Stellar Lumens در 24 ساعت گذشته 2.8 درصد افزایش یافته و در مجموع به 8.2 میلیارد دلار رسیده است. Coin Market Cap سکه را در شماره 22 رتبه بندی می کند.

نمودار 4 ساعته XML/USD: آیا XML تجمع می کند؟

در این نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Stellar Lumens ، جفت ارز XML/USD تا مرز 0.3501 دلار کاهش یافته است و خرس ها در تلاش هستند تا فشار برگشتی را اعمال کنند. یک منطقه عرضه در اطراف این منطقه شکل می گیرد و می تواند به معامله گران سودده نسبت داده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Stumlar Lumens
منبع: TradingView

هیستوگرام MACD در تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Stellar Lumens نشان می دهد که نوارهای قرمز کوتاهی وجود دارد که نشان می دهد حرکت کوتاه مدت می تواند در کنار خرس ها باشد. میله های سبز فقط چند ساعت پیش در قیمت 0.3550 دلار معامله می شد. در اینجا گاوها سعی می کردند فشار فروش را خنثی کرده و میزان روزانه را دوباره آزمایش کنند. در همین حال ، قدرت صعود نتوانست با حمله مقابله کند و قیمت به روند نزولی بازگشت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به 37 متمایل است و به نظر می رسد بیشتر در منطقه فروخته شده فرو می رود. این نشان می دهد که خرس ها تحت کنترل هستند و احتمال زیادی وجود دارد که در 24 ساعت آینده اوج کمتری را ثبت کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Lumens Stellar: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Stellar Lumens در خط روند نزولی معامله می شود که می تواند تا 24 ساعت آینده ادامه یابد. فروشندگان بین 0.3550 دلار – 0.3609 دلار بالا هستند. به منظور حفظ یک کانال صعودی محکم ، خریداران بیشتری باید وارد بازار شوند. همانطور که منتظر تغییر قیمت در نمودار XML/USD هستید ، برخی از مقالات ما در مورد NFT ها و عدم تمرکز را بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.